NB 1080v12
 
15 września 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ruszyła Polska strona Saucony – wypełnij ankietę i wygraj buty Saucony Kinvara 2


saucony site 7


saucony site 1


Ruszyła Polska wersja strony jednego z czołowych producentów sprzętu dla biegaczy – Saucony.
Mamy dla was konkurs, ale żeby móc go wygrać – trzeba poprawnie odpowiedzieć na pytania w poniższej ankiecie. Pytania nie są trudne a wszystkie odpowiedzi znajdziecie na stronie Saucony.

Strona składa się z kilku funkcjonalnych jak gdyby klocków. Proste menu daje bezpośredni dostęp do: oferty dla kobiet, dla mężczyzn, opisu technologii użytych w sprzęcie Saucony oraz wyszukiwarki Sklepów na terenie Polski posiadających markę Saucony.

Szczególnie polecamy zapoznanie się z wirtualnym Doradcą. Doradca zada wam sześć pytań na podstawie których wybierze optymalna dla was ofertę butów: (1) płeć, (2) aktywność (trening/ zawody), (3) podłoże (teren/ szosa) , (4) stopień koślawienia pięty, (5) wysokość sklepienia stopy oraz (6) typ budowy.

saucony site 8

Ponieważ chcemy Państwu ułatwić korzystanie z doradcy poniżej krótka instrukcja jak poradzić sobie z określeniem dwóch elementów które są mniej oczywiste jak płeć czy typ aktywności.

saucony site 2

(4) Stopień koślawienia pięty proponujemy określić w następujący sposób. Należy stanąć boso na baczność i poprosić kogoś o narysowanie długopisem linii wzdłuż ścięgna achillesa przez środek aż na dół pięty w sposób pokazany na powyższym obrazku. Następnie najlepiej poprosić tą osobę o określenie stopnia koślawienia pięty lub o zrobienie zdjęcia i próbę oceny na podstawie zdjęcia (na rysunku powyżej widoczna jest prawa stopa).

saucony site 3

(5) Wysokość sklepienia stopy można próbować określić w przybliżeniu dotykając własną stopę, można stanąć boso i jeśli włożenie pod stopę palcy nastręcza trudności można przyjąć, że sklepienie jest niskie, można także zmoczyć podeszwę stopy i odbić potem ślad na papierze i bazować na powyższym obrazku.

saucony site 5

Strona dostarczy wam wszystkich niezbędnych informacji o marce Saucony, także tych które są potrzebne do odpowiedzi na pytania. Jeśli chcecie na bieżąco dowiadywać się co słychać w Saucony – zapiscie się aby otrzymywać bezpłatny Newsletter.

saucony site 4

A teraz – zapraszamy do wypełnienia ankiety. Ankieta będzie czynna do 20 września do godziny 23:59. Wśród tych uczestników ankiety którzy poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania (poprawności odpowiedzi na ostatnie nie będziemy sprawdzali 🙂 ) rozlosujemy dwie pary najnowszego modelu bardzo dobrze ocenianego buta Saucony Kinvara 2. Wszystkie odpowiedzi na stronie saucony.eu/pl

saucony site 6
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl