NB 1080v12
 
2 września 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Runnersclub.pl


Runnersclub.pl  – kolejny sklep należący do Grupy Sport Club powstał z myślą o coraz liczniejszej grupie biegaczy. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w sprzedaży ubrań, butów i sprzętu sportowego przez Internet, stworzyliśmy sklep przeznaczony wyłącznie dla biegaczy.

1Sklep

Przejrzysta strona, jasny podział kategorii, wyszukiwarki obuwia i ubrań, telefoniczne wsparcie konsultantów i specjalistów, przyjazny użytkownikowi proces zamawiania i szybka wysyłka.
To elementy, które poznali i docenili klienci naszych pozostałych sklepów sportclub.com.pl i fitnesstrening.pl.

Zapraszamy zarówno początkujących biegaczy jak i tych,  którzy zostawili już za sobą wiele kilometrów. Oferujemy najnowsze kolekcje obuwia biegowego, uznanych producentów: Nike, adidas, Puma, Reebok, New Balance, K-Swiss i Asics. Znajdziecie u nas również szeroką kolekcję najnowszych modeli ubrań sportowych tych producentów; bieliznę termo-aktywną, spodnie, koszulki, bluzy czapki i skarpety.

Możecie liczyć na dobre ceny, rabaty dla stałych klientów i okazjonalne, wysokie promocje.

Zapraszamy także do naszego profilu facebook – gdzie czekają na Was informacje o nowościach w sklepie, newsy, ciekawostki dotyczące biegania i oczywiście konkursy z nagrodami.

Pozdrawiam,
Grzegorz Szyperski

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl