New Balance 1080v12
 
23 października 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

runnersclub.pl w Gdańsku – otwarcie nowego sklepu dla biegaczy


W sobotę, 25 października 2014 otwarcie runnersclub.pl w Gdańsku. Gdański sklep dla biegaczy jest już piątą placówką stacjonarną runnersclub.pl, jednocześnie drugą otwartą w tym roku. Dołącza do Szczecina, Poznania, Wrocławia i Warszawy. 

otwarcie_bieganie_1.jpg

Nowy sklep w Gdańsku znajduje się przy ulicy Franciszka Hynka 65. Jest to nowoczesny obiekt handlowy, który zapewnia komfortowe warunki do robienia zakupów. Pomocą służą przeszkoleni doradcy – pasjonaci biegania, odnoszący sukcesy w licznych zawodach. Odpowiedzą oni na każde pytanie i dobiorą funkcjonalny strój biegowy według indywidualnych potrzeb. W dniu otwarcia sklep czynny będzie w godzinach 11:00 – 15:00.

Jakie buty, odzież i akcesoria do biegania zaoferuje swoim klientom? Oczywiście będą to specjalistyczne produkty dla biegaczy renomowanych marek takich jak: Nike, Brooks, adidas, Asics, Mizuno, Newline, Garmin oraz szeroki wybór suplementów: Agisko, Powergym, Squeezy i Vitargo.

Każdy, kto odwiedzi gdański sklep, będzie miał okazję skorzystać z bezpłatnego doboru obuwia, wykonanego za pomocą urządzenia Running Station. Jest to najnowocześniejsza na rynku stacja do biomechanicznej analizy układu ruchu. Uczestnik badania, po przeprowadzeniu analizy, otrzyma raport z rekomendacją najbardziej odpowiednich butów biegowych.
Specjalnie dla swoich klientów, runnersclub.pl przygotował też atrakcyjną promocję:
– do zakupu o łącznej wartości do 98 zł, klient otrzyma gadżety biegowe,
– do zakupu o łącznej wartości od 99 zł do 198 zł, klient otrzyma zestaw żeli Squeezy,
– do zakupu o łącznej wartości od 199 zł, klient otrzyma koszulkę biegową Nike z logo runnersclub.pl. 

Oprócz tego, do zakupu butów adidas z technologią BOOST, pasy treningowe dla kobiet oraz opaski na głowę dla mężczyzn gratis.
otwarcie_bieganie_3.jpg
Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. Szczegóły na: http://www.runnersclub.pl/Sklep-dla-biegaczy-runnersclub-pl-w-Gdansku-clinks-pol-801.html
Dodatkowo w dniu otwarcia Agisko Party – degustacja suplementów Agisko.
Sklep dla biegaczy runnersclub.pl
ul. Franciszka Hynka 65
80-465 Gdańsk
tel. 58 727 90 20
mail: gdansk@runnersclub.pl
Godziny otwarcia: 
poniedziałek – piątek 11:00 – 19:00 
sobota 11:00 – 15:00 
Więcej na: www.runnersclub.pl