NB 1080v12
 
15 maja 2017 Redakcja Bieganie.pl Sport

Runmageddon i Salomon rozpoczynają współpracę!


runmageddon salomon 680
Nowy sezon to zawsze nowe wyzwania i propozycje skierowane dla biegaczy. W końcu doczekaliśmy się dedykowanej oferty dla biegaczy występujących w biegach przeszkodowych od marki Salomon. W największej sieci sklepów dla biegaczy w Polsce pojawiły się ekskluzywne buty biegowe, przetestowane i rekomendowane przez Runmageddon – najbardziej ekstremalny cykl biegów przeszkodowych w Europie. Wieloletnie doświadczenie marki Salomon, najwyższa jakość produktów została połączona z siłą i charakterem Runmageddonu.
Dzięki współpracy zaangażowanych w projekt firm na rynku pojawiły się buty „Salomon Speedcross 4 Runmageddon” w charakterystycznych barwach Runmageddonu, charakteryzujące się niesamowitą przyczepnością w zróżnicowanych warunkach terenowych. Połączenie sił Salomona i Runmageddonu oznacza nie tylko możliwość zakupu dedykowanych produktów dla zawodników startujących w biegach przeszkodowych. Zawodnicy będą mogli przetestować te produkty podczas imprez Runmadeddonu.
Salomon to przykład marki stworzonej przez pasjonatów dla pasjonatów. Od początku swojego istnienia firma stawiała na innowacyjność i wysoką jakość produktów i tej filozofii pozostaje wierna do dziś. Swoją ofertę kieruje do miłośników biegania, narciarstwa, snowboardu, oraz pasjonatów trekkingu i wspinaczki. 

„Ostatnie lata dla Salomona to pasmo wielkich sukcesów w biegach górskich. Biegi przeszkodowe w swej formie zawierają wiele elementów pokrewnych z trudnym terenem górskim, w którym marka ma tak bogate doświadczenia. Obserwując dynamicznie rozwijający się rynek biegów przeszkodowych z imprezami RUNMAGEDDON na czele, zdecydowaliśmy się aktywniej włączyć w rozwój tej dyscypliny wspierając, naszym zdaniem, najlepszą imprezę biegów przeszkodowych w kraju i chyba nie tylko, a przy okazji oferując uczestnikom sprawdzony produkt Salomon Speedcross 4 Runmageddon, który mamy nadzieje przypadnie biegaczom do gustu” – mówi Marek Maciaszczyk, Marketing Manager Salomon Polska.
Salomon Speedcross 4 Runmageddon to idealna propozycja dla zawodników startujących w biegach przeszkodowych. Wraz ze startem sezonu pojawia się najważniejsze pytanie dotyczące odpowiedniego wyboru obuwia. Wiadomo jak bardzo ważne w biegach przeszkodowych poza odpowiednim przygotowaniem fizycznym jest przygotowanie sprzętowe. A tutaj w opinii wielu specjalistów w tym ekspertów ze SKLEPBIEGOWY.com i sklepbiegacza.pl, niezwykle istotną rolę odgrywają buty.
„Runmageddon od samego początku stawia na wysoką jakość i solidność marki. Te idee przyświecają zarówno organizacji naszych biegów jak i wyborze partnerów. Salomon to lider rynku biegowego, a połączenie naszych sił to przede wszystkim dobra oferta dla tych, którzy są najważniejsi – dla naszych uczestników” – powiedział Jarosław Bieniecki, Prezes Runmageddon.

Salomon Salomon Speedcross 4 Runmageddon to przede wszystkim but wszechstronny. Speedcrossy to lekkie (310 gramów), mocno amortyzowane buty oferujące niewiarygodną przyczepność. Agresywna podeszwa, w której elementy bieżnika ułożone są w charakterystyczną jodełkę stanowi o wyjątkowości tego modelu. 

salomon speedcross 4 runmageddon 1

Najbardziej rozpoznawalne cechy Salomon Speedcross 4 Runmageddon:
– system Quicklace™ to banalnie prosty a jednocześnie mocny i niezawodny system sznurowania obuwia Salomon. Tylko kilka ruchów pozwala błyskawicznie dopasować buty do stopy i sprawa, że zakładanie i zdejmowanie obuwia nigdy nie było wygodniejsze. W języku buta mamy specjalną kieszeń w do chowania linki QUICKLACE™.

 – system Sensifit™ to system poprzecznych pasów umiejscowionych na cholewce butów Speedcross, który stabilizuje śródstopie. Pasy Sensifit™ zapewniają komfort i pozwala na precyzyjne dopasowanie butów co jest niezwykle ważne podczas pokonywania odległości w wymagającym terenie.
– Speedcross jest znakomity na miękkie i błotniste nawierzchnie dzięki agresywnemu bieżnikowi w podeszwie CONTAGRIP®, która dzięki odpowiednio dobranym komponentom gwarantuje bardzo dobrą przyczepność.
– lekki, „oddychający”, odporny na przetarcia materiał zapewnia doskonałą wentylację i wysoki komfort użytkowania. 
Speedcross to również rozwiązania zapobiegające przedostawaniu się kamyków i drobnych zanieczyszczeń do wnętrza butów oraz ochronna warstwa wokół podstawy buta ułatwiająca czyszczenie buta z błota. 
Buty Salomon Speedcross 4 Runmagedon dostępne są wyłącznie w największej w kraju sieci specjalistycznych sklepów biegowych SKLEPBIEGOWY.com  i Sklep Biegacza.
ZGARNIJ ZNIŻKĘ
runmageddon salomom running
Redakcja Bieganie.pl