New Balance 1080v12

12 czerwca 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Relacja z GP Szczecin Runnersclub.pl

W niedzielę 9 czerwca zakończyły się kolejne zawody z cyklu Grand Prix Szczecin RunnersClub.pl.

Był to już 9 z dziesięciu zaplanowanych biegów w tej edycji. Wielki finał biegu GP Szczecin Runnersclub.pl zaplanowany jest na 30 czerwca, na który już dzisiaj zapraszamy. .

Pogoda w ubiegłą niedzielę była wprost wymarzona do biegania. Czyste, bezchmurne niebo, 20 stopni oraz las, który dawał schronienie biegaczom, którzy ukończyli 5 km trasę. Frekwencja była rewelacyjna, na starcie stanęło 228 osób.

gp 23

Zbigniew Murawski  stanął na najwyższym miejscu podium z czasem 15:54, drugi na mecie uplasował się Wojtek Krawczak z czasem 16:53, trzeci tego dnia był Dariusz Saniewski z czasem 16:57.

gp 195

W kategorii Pań bezkonkurencyjna okazała się Paulina Kotfica, która wbiegła na metę z czasem 18:31, druga z Pań była Paulina Wasilewska z czasem 19:33, trzecie miejsce zajęła Magdalena Waszczuk z czasem 22:06.

gp 14

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom biegu.
Po zakończeniu dekoracji zwycięzców, wśród wszystkich uczestników biegu rozlosowano nagrody – buty do biegania adidas Adizero adios 2, bidony biegowe,  opaski kompresyjne R2 firmy CompresSport, worki biegowe Newline oraz profesjonalne koszulki biegowe z logotypem Runnersclub.pl.

gp 14

Organizatorami imprezy są: sklep dla biegaczy RunnersClub.pl i Klub Biegowy Maratończyk Team Szczecin.

Sponsorami nagród są firmy: adidas i CompresSport. Sponsorem technicznym jest firma Newline.

Zapraszamy na wielki finał biegu GP Szczecin Runnersclub.pl, który odbędzie się 30 czerwca 2013 r.