NB 1080v12
 
9 kwietnia 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

ReeRun.pl – internetowy sklep Reebok dla biegaczy


Reerun.pl – pod takim adresem ruszył dziś internetowy sklep biegowy Reeboka, Reerun Store. Na biegaczy czeka ciekawy asortyment i atrakcyjne ceny.

W Reerun Store dostępne będzie obuwie, odzież i akcesoria do biegania. Biegacze znajdą tutaj również porady dotyczące wyboru sprzętu oraz bieżące informacje o aktywnościach Reeboka skierowanych do miłośników joggingu.

reerun_store.jpg

Zaletą sklepu będą bardzo atrakcyjne ceny dostępnych produktów. Sprzęt do biegania będzie można kupić średnio o 10-20% taniej niż w tradycyjnych sklepach detalicznych.

To nie jedyna niespodzianka Reeboka dla fanów biegania. Na największych imprezach biegowych w kraju obecny będzie mobilny sklep biegowy z produktami marki Reebok. Każdy będzie mógł zrobić tam zakupy po promocyjnych cenach oraz spotkać się z ekspertami Reeboka – czołowymi trenerami i biegaczami w kraju. Terminy i lokalizacje, w których będzie można odwiedzić mobilny sklep Reeboka dostępne będą na stronie www.reerun.pl.

Uwaga! Na pierwszych 5 klientów Reerun Store, którzy zamówią buty do biegania, czeka niespodzianka: profesjonalna koszulka biegowa Reebok Play Dry – gratis!

Sezon biegowy w pełni. Zapraszamy na www.reerun.pl.

FORUM DYSKUSYJNE

Redakcja Bieganie.pl