25 marca 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

Reebok Mobile Store w Warszawie


W dniach 27-28 marca możesz spotkać nas w miasteczku półmaratońskim z okazji Półmaratonu Warszawskiego. Odwiedź nasz Mobilny Reeshop.

reestore_540_polmaraton_mobile.jpg

Już w najbliższy weekend podczas targów przy Półmaratonie Warszawskim zostanie zaprezentowany mobilny sklep Reeboka. To pierwszy taki sklep w Polsce. Na tę okazję firma Reebok przygotowała dla swoich klientów atrakcyjne ceny i liczne promocje, a do tego możliwość bezpłatnego zbadania stopy pod okiem ekspertów biegowych Reeboka – Anieli Nikiel i Zbigniewa Nadolskiego.

Mobilny sklep Reeboka będzie zlokalizowany w hali namiotowej expo Sport&Fitness na Placu Zamkowym w Warszawie. Stoisko będzie czynne w sobotę, 27 marca w godzinach 9:00 – 20:00 oraz w niedzielę, 28 marca w godzinach 8:00-16:00.

Wszyscy, którzy odwiedzą stoisko Reeboka, będą mogli zbadać swoją stopę na Footdiscu (urządzenie służące do określenia rodzaju sklepienia stopy) pod okiem eksperta, a ponadto zasięgnąć rady w kwestiach treningu czy odżywiania. Porad będą udzielać:

•    Zbigniew Nadolski – wielokrotny medalista mistrzostw Polski w biegach długich, a obecnie jeden z najbardziej cenionych trenerów od biegów długodystansowych. Jego podopieczną jest m.in. Karolina Jarzyńska, aktualnie najlepsza polska maratonka.
•    Aniela Nikiel – multimedalistka mistrzostw Polski na długich dystansach, reprezentantka Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach (maraton).

Na stoisku Reeboka dostępne będą produkty z najnowszej kolekcji Reebok Running -–  wiosna/lato 2010. Wśród nich obuwie biegowe z linii Premier Running, które od lat otrzymuje nagrody od międzynarodowego magazynu Runner’s World.

A oto nasi Reeeksperci w trakcie pierwszego dnia Expo:

reeeksperci_540_mobile.jpg
Od lewej: Zbyszek Nadolski i Aniela Nikiel