New Balance 1080v12
 
26 marca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Profesjonalna koszulka biegowa za złotówkę w runnersclub.pl


Z okazji nadejścia wiosny i rozpoczęcia nowego sezonu, runnersclub.pl przygotował dla swoich klientów miłą niespodziankę. Każdy, kto zrobi zakupy w sklepie internetowym za kwotę powyżej 250 zł, dostanie za złotówkę koszulkę biegową Nike.

RC___koszulka_w_prezencie___notpras_bieganiepl_v2.jpg

Jest to profesjonalna koszulka, przeznaczona do biegania dla kobiet i mężczyzn, zaprojektowana specjalnie dla klientów runnersclub.pl. Koszulkę otrzymasz, niezależnie od tego, jaki sprzęt kupisz. Wystarczy, że do końca marca zamówisz ubrania, buty lub akcesoria biegowe. Do wyboru wiele produktów znanych, profesjonalnych marek docenianych na całym świecie.
Oferowana koszulka biegowa jest bardzo lekka i przewiewna, a materiał, z jakiego została wykonana, miękki w dotyku. Nike zastosował technologię Dri-fit, system stworzony specjalnie dla biegaczy, aby zapewnić im doskonałą wentylację oraz umożliwić trening nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Materiał, poprzez zastosowanie specjalnej struktury mikrowłokien, usuwa wilgoć z przestrzeni między skórą, a tkaniną. Dzięki temu ubranie nie przykleja się do ciała, gwarantując wysoki komfort użytkowania, nawet podczas intensywnego wysiłku. Przeniesiona na zewnątrz wilgoć szybciej wyparowuje, zapewniając większą swobodę ruchów oraz poczucie lekkości.
Do wyboru czarna i żółta wersja kolorystyczna dla mężczyzn oraz żółta dla kobiet, we wszystkich rozmiarach. Na koszulkach został umieszczony nadruk runnersclub.pl oraz logo Nike. Promocja trwa do końca miesiąca lub do wyczerpania zapasów.