NB 1080v12
 
15 września 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Prace konkursowe – Bądź Mistrzem na podium


Niedawno ogłosiliśmy KONKURS, w którym do wygrania były dwie pary butów. Konkursowe zadanie polegało na wykreowaniu sztucznej sytuacji, która miałaby pokazać was stojących na podium. Zadanie wymagało pewnej kreatywności. 

Nike Free Flyknit Womens original

Ale musimy przyznać, że mało osób wykazało się kreatywnością. Wystarczyło wziąć znajomego (czy znajomą) i zrobić kilka ujęć. Tymczasem sporo przyszło rzeczywistych zdjęć z podium i zdecydowaliśmy się ich nie brać pod uwagę, gdyż zależało nam na wykazaniu się przez was pewnym wysiłkiem. Wysiłkiem koniecznym do zorganizowania sesji, sytuacji, a nie wykorzystania okazji, że akurat dysponujecie rzeczywistym zdjęciem z podium. Inne zdjęcia jakoś pozowane nie wydawały się bardzo kreatywne. W rezultacie – mieliśmy bardzo proste zadanie. Spośród zdjęć mężczyzn – tylko dwa pokazywały jakąś organizację, ale za pomysłowość nagrodziliśmy tylko jedno. Bohaterem zdjęcia jest Mateusz Gontarz ! Gratulujemy.

mateusz goncarz

Spośród zdjęć pań – mamy tylko dwa, które doceniliśmy za pomysł, kompozycję. Prosimy zatem czytelników o zagłosowanie za jedną z Pań: ALINA czy KATARZYNA ?
Głosować można na forum, do godziny 22:00 17 września.

alina katarzyna

A poniżej – Edna Kiplagat na podium w Moskwie w Nike Free Flyknit.

Kiplagat Marathon original

Redakcja Bieganie.pl