22 stycznia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Podsumowanie biegu GP Szczecin Runnersclub.pl


Już czwarty raz spotkaliśmy się w Lasku Arkońskim po to aby aktywnie spędzić niedzielny poranek. Tego dnia na starcie stanęło ponad 140 biegaczy, którzy rywalizowali na ciężkiej bo ośnieżonej trasie.

IMG_6275.JPG

Rywalizacja toczyła się na 5 km trasie, którą pierwszy pokonał Michał Dec z czasem 17:02. Drugi na mecie był Jankowski Filip z czasem 17:12. Trzecim zawodnikiem tego dnia był reprezentant RunnersClub.pl – Paweł Pawlisiak z czasem 17:18. 

IMG_6556.JPG

U Pań wyniki wyglądają podobnie jak w poprzednim GP Szczecin RunnersClub.pl. Wygrała kolejny raz Paulina Włodarek z czasem 20:18. Druga na mecie uplasowała się Heinesen Valborg z czasem 20:30. Na ostatnim miejscu podium stanęła Beata Pokrzywińska z czasem 21:22.

IMG_6546.JPG

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom.
Pod tym linkiem znajdziecie pełną listę: Wyniki.
W oczekiwaniu na dekorację oraz nagrodzenie najlepszych mieliśmy możliwość wzięcia udziału w bitwie śnieżnej. Była szansa na rewanż po biegu 🙂 

IMG_6437.JPG

Jak zawsze odbyło się losowanie nagród rzeczowych. Worki Newline, opaska kompresyjna R2 CompresSport, profesjonalne koszulki biegowe  z nadrukiem RunnersClub.pl. Główną nagrodą jak zawsze były buty adidasa tym razem model w sam raz na panujące warunki- adidas adizero xt 4.
Link do galerii z biegu: facebook/RunnersClub.pl.
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji GPX Szczecin RunnersClub.pl która już 17-02-2013