New Balance 1080v12
 
11 września 2009 Redakcja Bieganie.pl Sport

Piknik Biegowy z Nike+


nike_news.jpg

Twoje treningi są zbyt jednostajne? Rutyna wkradła się w twoje bieganie? Masz ochotę na mały sprawdzian formy, spotkanie z ciekawymi ludźmi i miłe spędzenie wolnego czasu?

Zapraszamy Cię do udziału w Pikniku Biegowym z Nike+, który odbędzie się na stadionie Agrykoli (ul. Myśliwiecka 9) 17 września br. o godz. 17.30.

W trakcie tej kameralnej imprezy weźmiesz udział w Teście Coopera, czyli najprzyjemniejszej próbie wysiłkowej świata. Podczas pikniku będzie można przetestować nie tylko swoją formę, ale również najnowsze modele butów z kolekcji Nike Running oraz system Nike+.

W spotkaniu biegowej społeczności Warszawy wezmą udział zaproszone gwiazdy, między innymi miłośniczka aktywnego stylu życia Beata Sadowska oraz Mariusz Giżyński, aktualny Mistrz Polski w Półmaratonie i w biegach przełajowych. Będzie to również okazja do skorzystania z porad Trenerów Ścieżek Biegowych i znanego fizjoterapeuty Szczepana Figata…

… a po wspólnym bieganiu zapraszamy Cię na masaż, poczęstunek i małą kawkę 🙂

Do zobaczenia!
Trenerzy Ścieżek Biegowych

P.S. Udział w Piknikach Biegowych z Nike+ jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Aby przetestować buty i system Nike+ musisz mieć ze sobą dowód tożsamości. Podczas Pikników Biegowych z Nike+ będzie również możliwość kupna produktów z kolekcji Nike Running w promocyjnych cenach!

Więcej informacji przeczytasz na stronie www.sciezkibiegowe.pl