NB 1080v12
 
13 marca 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ostatnie dni najniższych opłat wpisowych!


owm_stopka.jpg


Jeszcze tylko przez 3 dni obowiązywać będą najniższe opłaty wpisowe na bieg na dystansie maratonu oraz 10 km. Do najbliższego piątku 15.03 zapłacimy odpowiednio 49 PLN i 39 PLN. Po tym terminie obie stawki wzrosną do 69 PLN. 

Przypominamy też, że podczas ORLEN Warsaw Marathon odbędzie się również bieg charytatywny 3,33 km BiegamBoLubię POMAGAM z metą na płycie Stadionu Narodowego! Od każdego zawodnika, który ukończy bieg PKN ORLEN przeznaczy 10 PLN na konto programu stypendialnego Fundacji ORLEN Dar Serca. Na tym dystansie nie obowiązuje opłata wpisowa.
Warto się spieszyć nie tylko z uwagi na wysokość opłat. Osoby, które do 19 marca zarejestrują się na jeden z dwóch biegów, na których będzie prowadzona klasyfikacja (maraton lub 10 km) oraz wniosą opłatę startową, otrzymają numer startowy wraz z nadrukowanym swoim imieniem. Przypominamy też, że tylko osoby, które opłaciły swój start na dystansie maratonu i mają przyznany numer startowy – mogą zarezerwować bezpłatny nocleg w halach sportowych. Liczba miejsc jest ograniczona. 
Nie zwlekaj i zapłać już dziś!
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl