NB 1080v12
 
19 marca 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Nowy sklep runnersclub.pl w Poznaniu


poznanRC05

Runnersclub.pl to najszybciej rozwijający się sklep na biegowym rynku. Właśnie otworzyliśmy kolejny sklep w Polsce, tym razem w Poznaniu. Znajdziecie tam buty, ubrania oraz akcesoria wiodących marek biegowych – Nike, Puma, adidas, Asics, Brooks, Mizuno, Newline czy CompresSport. Szeroki asortyment, najnowsze, tegoroczne kolekcje pozwolą każdemu biegaczowi znaleźć coś dla siebie.

Z okazji otwarcia mamy 500 koszulek do
rozdania, do każdego zakupu* dodajemy koszulkę biegową Newline
GRATIS.

*nie dotyczy produktów firmy Vitargo

poznanRC03

Dodatkowo sklep bierze udział w promocji Puma Polska – "REGGAE MARATHON", która skierowana jest do osób, które dokonają jednorazowo zakupu produktów z kategorii PUMA RUNNING za co najmniej 300 zł w okresie od 16 marca do 30 kwietnia 2013 roku.

W poznańskim salonie masz również możliwość wykonania bezpłatnej analizy stóp. Dwa dostępne urządzenia Running Station oraz nasi specjaliści pozwolą na precyzyjny dobór obuwia biegowego. Badanie trwa klika minut, pozwala na precyzyjne określenie m.in. ułożenia stóp, czy kolan w trakcie biegu. Wiedza ta jest niezwykle pomocna przy wyborze odpowiedniego buta biegowego. Więcej o badaniu dowiesz się tutaj: RunningStation.

poznanRC01

Zapraszamy:
Sklep Runnersclub.pl
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
Czynne od poniedziałku do piątku w godz.: 11.00-19.00
oraz w soboty od 11.00 do 15.00

poznanRC02

Szczegóły: www.runnersclub.pl.
Redakcja Bieganie.pl