New Balance 1080v12
 
5 września 2017 Redakcja Bieganie.pl Sport

Nowości trailowe od Kalenji


Buty do biegania KIPRUN TRAIL MT, spodnie wodoodporne z membraną 10 000, kamizelka na softflaski. To tylko niektóre z propozycji, które marka Kalenji przygotowała dla biegaczy na sezon jesień-zima 2017.

KIRPUN TRAIL MT – 279,99 PLN

Model dedykowany do biegania po kamienistym podłożu. Został przetestowany przez grupę 70 międzynarodowych testerów, którzy „wykręcili” w nich łącznie ponad 18 000 kilometrów. Niektórzy z nich przebiegli w MT ponad 1000 kilometrów!

kiprun MT

Cechą charakterystyczną KIPRUN MT jest wysoki poziom komfortu, jaki odczuwa się podczas biegu. Pięciomilimetrowe korki podeszwy zewnętrznej zapewniają dobrą przyczepność nawet na nierównym podłożu. But męski w rozmiarze 43 waży 360 gramów, czyli tyle samo, co KIPRUN XT6. Model w wersji damskiej i męskiej jest dostępny w wybranych sklepach stacjonarnych Decathlon i na decathlon.pl

kiprun MT v2

Szczegółowe informacje o produkcie [TUTAJ]

Spodnie do biegania TRAIL 10 000 mm – 149,99 PLN

Spodnie o wodoodporności 10 000 w skali Schmerbera ze szwami dodatkowo uszczelnianymi. Wyposażone zostały w długi suwak w nogawkach pozwalający na zdjęcie/założenie spodni bez konieczności zdejmowania butów. Lekkie – w rozmiarze L (męskim) ważą jedynie 174 gramy. Całość można zwinąć i schować do specjalnej kieszonki.

spodnie kalenji trail

Szczegółowe informacje o produkcie [TUTAJ]

Kamizelka do biegania na softflaski – 99,99 PLN

Przeznaczona do przenoszenia miękkich bidonów. Kieszenie przód/tył mają pakowność do 5 litrów. Kamizelka w rozmiarze XS (bez softflasków) waży 125 gramów. W porównaniu do zeszłorocznej wersji kamizelki w nowej został poprawiony system rzepów bocznych kieszeni.

kamizelka trail AW17

Szczegółowe informacje o produkcie [TUTAJ]

Bluza do biegania Evolutiv TRAIL

Produkt w nowej wersji kolorystycznej. Przeznaczony jest dla osób biegających w terenie, na treningi i zawody w chłodne dni. Pozwala łatwo zarządzać wentylacją dzięki podwijanym rękawom z suwakami.

bluza trail evolutiv

Szczegółowe informacje o produkcie [TUTAJ]

Sprawdź naszą kolekcję TRAIL Kalenji by Decathlon klikając w poniższy baner:

trail AW17