New Balance 1080v12
 
4 marca 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

Nowości od Kalenji sezon wiosna-lato 2016


Buty do biegania Eliorun – po diametralnych zmianach w tym modelu w porównaniu do poprzedniego sezonu, przekształcił się on w but idealny dla osób zastanawiających się nad przejściem do biegania naturalnego. Model przejściowy: bardzo lekki i elastyczny, ale z dropem 6 mm, więc jeszcze bezpiecznym dla osób nieprzyzwyczajonych do butów skrajnie minimalistycznych.
Produkt dostępny [TUTAJ] (męski) i [TUTAJ] (damski)
eliorun all
Buty do biegania Kiprun SD – nowoopracowana formuła pianki znajdującej się w podeszwie tych butów zapewnia amortyzację na bardzo dobrym poziomie. Buty dynamiczne, a więc dość sztywne, a jednak świetnie amortyzujące. Do tego K-Only – stabilizacja zarówno dla biegaczy neutralnych, pronatorów i supinatorów w jednym i tym samym systemie.
kiprun SD
Produkt dostępny [TUTAJ] (męski) i [TUTAJ] (damski)
Koszulka do biegania Kiprun BIB TS – jej piękno tkwi w prostocie. Na przodzie koszulki znajduje się siateczkowa kieszonka z której numer startowy będzie bardzo dobrze widoczny, a jednocześnie nie ma szans na przypadkowe wydostanie się podczas zawodów. Niby banał, a cieszy.
koszulka nr startowy
Produkt dostępny [TUTAJ] (męski)
Kiprun do biegania Pulse Tank – koszulka z wszytymi elektrodami i miejscem na przyczepienie czujnika od pulsometru. Dostępna również również w wersji bez rękawów.

koszulka diody
Produkt dostępny [TUTAJ] (męski)
Baggy Tight Trail Kanergy – krótkie leginsy kompresyjne i spodenki o klasycznym kroju zszyte razem, dzięki czemu można korzystać zarówno z uciskowych elementów poprawiających wydajność na treningu, jak i obszernych kieszeni w spodenkach. Dzięki kompresji przebiegniesz więcej, a dzięki pojemnym kieszeniom zabierzesz też więcej żeli, czy napojów na długi bieg.
spodenki trail
Produkt dostępny [TUTAJ] (męski)
Skarpety do biegania Kiprun Intensive Light – dwukrotnie zmniejszony przedział rozmiarów – zamiast 39-42, mamy w przypadku tego modelu 39-40 i 41-42. Gwarantuje to o wiele lepsze dopasowanie wielkości skarpety do stopy.
skarpety
Produkt dostępny [TUTAJ]
Soft Flask – dostępne w trzech pojemnościach (125 ml, 250 ml i 500 ml) buteleczki dla biegaczy wykonane z bardzo elastycznego materiału, który gwarantuje o wiele większą wygodę urzytkowania w porównaniu do tradycyjnych plastikowych bidonów. Soft Flask schowany do kieszeni nawet, jeśli obija się podczas biegu o ciało, to nie wywołuje takiego dyskomfortu i nie powoduje podrażnień.
softfask.jpg
Produkt dostępny w sprzedaży od tygodnia 12.
Soft Flask Vest – idealna kamizelka do wykorzystania Soft Flasków. Mimo możliwości pomieszczenia naprawdę sporej ilości drobnego sprzętu, żeli, czy płynów, bardzo daleko jej do plecaka. Stanowi minimalne, dodatkowe obciążenie dla zawodnika, a jednocześnie zapewnia maksymalny komfort przy nawadnianiu – dwie kieszonki na Soft Flaski 500 ml usytuowane są tak, że do napicia się z nich wystarczy przechylić głowę.
kamizelka 1
Produkt dostępny w sprzedaży od tygodnia 12.
Pump My Water Bag – pompka, która zamontowana do rurki od bukłaka z wodą pomaga dozować napój podczas biegu. Zbawienie dla ultramaratończyków, którym w trakcie kilkugodzinnych zawodów w pewnym momencie ciężko już zassać resztkę płynu z camelbacka.

Produkt dostępny w sprzedaży od tygodnia 12.