NB 1080v12
 
5 października 2018 Redakcja Bieganie.pl Sport

Nowości od Kalenji jesień-zima 2018


Sezon jesienno-zimowy za pasem, warto pomyśleć o odpowiednim sprzęcie do biegania w chłodne i zimne dni. Co ciekawego biegacze i biegaczki mogą znaleźć w Decathlonie i jakie nowe produkty przygotowała marka Kalenji?   

Bluza do biegania RUN WARM

Najbardziej podstawowa bluza do biegania, skierowana do użytkowników początkujących. Została uszyta z nowego, lepszego materiału, który jest bardziej elastyczny i przyjemniejszy w dotyku. Wielu klientów zwracało w poprzednim roku uwagę, że ten model bluzy jest zbyt krótki, dlatego marka Kalenji zdecydowała się na jego wydłużenie. Bluza męska dostępna jest w kolorach: żółtym cytrynowym, śliwkowym, czarnym, ciemnym zielono-niebieskim i białym. Panie mają do wyboru kolor jasny niebiesko-zielony, czarny i róż koralowy. Cena – 34,99 PLN.
kalaw18 bluza
fot.: bluza do biegania RUN WARM męska | Decathlon

Kurtka do biegania RUN WIND

Nowość w ofercie Kalenji by Decathlon. Wiatrówka została wyposażona w kaptur chroniący biegacza przed lekkim deszczem lub wiatrem oraz kieszeń z przodu zamykaną na suwak. Panele wentylacyjne znajdują się na linii kręgosłupa i pod pachami, co zapewnia lepszą cyrkulację powietrza. Kurtka męska dostępna jest w kolorach czarnym, białym i ciemnym zielono-niebieskim, natomiast damska – śliwkowym oraz w różu koralowym. Cena – 49,99 PLN.
kalaw18 kurtka
fot.: kurtka do biegania RUN WIND męska | Decathlon

Spodnie do biegania RUN WARM

W tym sezonie do oferty wracają spodnie do biegania rekreacyjnego. W porównaniu do zeszłorocznego produktu, w nowym został zastosowany nowy, lepszy komponent, zapobiegający szybkiemu mechaceniu się materiału. Główną zaletą RUN WARM jest trzymanie ciepła i komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo biegania w trudnych warunkach oświetleniowych, dzięki licznym odblaskom. Dodatkowo, produkt ma dwie kieszenie zasuwane na suwak, pozwalające na przenoszenie drobiazgów, typu klucze, mała latarka. Spodnie męskie dostępne są w kolorach: czarnym oraz przydymionej zieleni, damskie w kolorze czarnym.
kalaw18 spodnie

fot.: spodnie do biegania RUN WARM+ męskie | Decathlon

Kurtka RUN RAIN NIGHT

Świetni sprawdzi się podczas biegania w trudnych warunkach oświetleniowych. Wersja dla kobiet została pokryta setkami małych, odblaskowych kropek, które rozświetlają się, gdy pada na nie światło. Z kolei model dla mężczyzn jest wyposażona w innowacyjny system wentylacji znajdujący się pod pachą oraz liczne panele odblaskowe. Dzięki temu podnosi się poziom bezpieczeństwa podczas biegu. Produkt dedykowany jest do biegania w lekkim deszczu do 60 minut.
kalaw18 kurtkad
fot.: kurtka do biegania RUN RAIN NIGHT damska | Decathlon

Bluza KIPRUN WARM

Warto też zwrócić uwagę na nową odsłonę bluzy KIPRUN, dedykowaną biegaczom zaawansowanym. Rękawy w modelu damskim od strony zewnętrznej zostały wykonane z grubszego materiału, aby lepiej chronić przed zimnem. Mają też specjalny otwór na kciuk oraz kieszonkę w którą można schować dłonie, kiedy zapomnimy zabrać ze sobą rękawiczek. Długi suwak na klatce piersiowej pomaga nie tylko w łatwiejszym zakładaniu i zdejmowaniu bluzy, ale też reguluje poziom wentylacji (działa w dwie strony). Nowoczesny design z pewnością przyciąga uwagę. Model męski dostępny [TUTAJ], damski [TUTAJ]. Cena – 119,99 PLN.sss
kalaw18 dave
fot.: bluza do biegania KIPRUN WARM | Krzysztof Karpiński

Mrugająca lampka na wstrząsy

Niewielki gadżet, który poprawia widoczność biegacza w trudnych warunkach oświetleniowych. Lampka działa tylko wtedy, gdy biegacz jest w ruchu. Lekkie wstrząsy powodują, że ta zaczyna rozbłyskać czerwonym światłem. Nie zawiera baterii, a jej żywotność pozwala na przebiegnięcie około 10 000 km. Produkt dostępny [TUTAJ], cena – 29,99 PLN.
kalaw18 lamp
fot.: mrugająca lampka do biegania | Decathlon

Redakcja Bieganie.pl