New Balance 1080v12
 
16 lipca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Nowa odsłona sklepu dla biegaczy runnersclub.pl


W pierwszym tygodniu lipca sklep internetowy runnersclub.pl pojawił się w nowej odsłonie. Przy modernizacji skupiliśmy się nie tylko na odświeżeniu wyglądu strony, ale przede wszystkim na funkcjonalnościach ułatwiających dokonywanie zakupów. Mamy świadomość, że obecność w Internecie wymaga nieustannych zmian, dostosowywania się do wymagań klientów oraz ciągłego podnoszenia poziomu usług. Dlatego przez lata zbieraliśmy opinie odnośnie działania serwisu i szukaliśmy innowacyjnych rozwiązań systemu sprzedaży online.

Bieganie_zrzut.jpg

W celu usprawnienia zakupów, wprowadziliśmy funkcjonalną wyszukiwarkę, pozwalającą sprawniej odnaleźć dany produkt. Dodatkowo asortyment rozmieściliśmy na stronie w bardziej czytelny sposób. Jego przejrzysta kategoryzacja w menu, wraz z dynamicznym filtrowaniem wyników, ułatwi przeglądanie produktów wśród szerokiej oferty dla biegaczy o różnym stopniu zaawansowania. Aby jak najlepiej przybliżyć produkt klientowi, zadbaliśmy o detale. Zdjęcia ubrań, butów i akcesoriów zostały powiększone, a w karcie produktu, pojawiły się dodatkowo jego różne wersje kolorystyczne.
Dla ułatwienia i uatrakcyjnienia zakupów, wprowadziliśmy też specjalną sekcję z propozycjami łączenia produktów w funkcjonalne zestawy. Doradzamy, jak dobrać odzież, aby najlepiej sprawdziła się podczas treningu. Duży nacisk położyliśmy na testy sprzętu biegowego będącego w bieżącej ofercie. Obecnie klient ma możliwość zakupu sprawdzonych przez nas modeli. Opinie doradców runnersclub.pl wskazują na wartość oraz przeznaczenie testowanych produktów.
W związku z tym, że wielu naszych klientów korzysta ze sklepu na urządzeniach mobilnych, projekt został wykonany w technologii RWD – responsive web design. Dzięki temu, obraz dopasowuje się do rozmiarów i orientacji ekranu, a sklep dostosowany jest do obsługi urządzeń dotykowych.
Wszystkie zmiany realizowane były w oparciu o wieloletnie doświadczenie w sprzedaży online, w tym szczególnie o opinie oraz oczekiwania naszych klientów. Obecnie w odnowionym sklepie runnersclub.pl klient nie tylko łatwiej odnajdzie poszukiwany produkt. Przede wszystkim będzie mógł skorzystać z porad w zakresie możliwości wykorzystania produktów biegowych dla podniesienia jakości swojego treningu.

Zapraszamy na www.runnersclub.pl

Uwaga! Z okazji pojawienia się nowej odsłony sklepu internetowego runnersclub.pl przygotował dla wszystkich klientów niespodziankę. Od 17 lipca do każdego zakupu dokonanego w sklepie internetowym runnersclub.pl, powyżej 99 zł kupujący otrzyma 3 miesiące Endomondo Premium gratis. Wystarczy jedynie w koszyku podać kod: Endomondo. 

Szczegóły promocji: http://www.runnersclub.pl/Promocja-Endomondo