new balance 880
 
2 grudnia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Noc zakupów w FORPRO – Sprzedajemy bez VAT’u!


noc bez vatu

Wieczór 5 grudnia koniecznie zarezerwujcie na zakupowe szaleństwo w sklepie FORPRO. Już o godzinie 20.00 zacznie się Mikołajkowa promocja na wszystkie produkty nieprzecenione. W ramach promocji będziecie mogli nabyć ubrania oraz buty biegowe nawet z najnowszej kolekcji Nike taniej o 23%! Kolekcja biegowa to jednak nie wszystko co mamy do zaproponowania odwiedzającym nas Klientom. Ciągle rozrastający się dział SPORTSWEAROWY oraz treningowy będzie na pewno też ciekawym kąskiem dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Wszystko to czeka na was w sklepie FORPRO przy ulicy Myśliwieckiej 4a (stadion Legii) w godzinach 20.00-24.00.

Nie zapomnieliśmy również o osobach, które nie będą mogły nas odwiedzić tego dnia w sklepie stacjonarnym. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy grę mikołajkową, która polegać będzie na znalezieniu produktów oznaczonych logo „promocja mikołajkowa” w naszym sklepie internetowym FORPRO.pl.  Gra podzielona jest na dwie tury i odbędzie się w dniu 06 grudnia, czyli w Mikołajki! Wystarczy, że między godziną 10.00-13.00 oraz 19.00-22.00 znajdziesz u nas w sklepie produkt, który w opisie będzie miał „promocja mikołajkowa” oraz zakupisz go jako pierwszy. Dostaniesz go od nas za 1 zł.!

Pamiętajcie, że na każdą godzinę przypada jeden produkt, wygrywa osoba która zakupi produkt jako pierwsza. Każda osoba biorąca udział w grze może zakupić tylko jeden produkt w promocyjnej cenie 1 zł.

Dołącz do wydarzenia na facebooku: