27 maja 2009 Redakcja Bieganie.pl Sport

Nieoficjalne Listy Startowe na Memoriał


kusy2009_2.gif

Udało się nam zdobyć jeszcze nie oficjalne listy Startowe na Memoriał Janusza Kusocińskiego, prezentujemy je poniżej. Jest to stan na koniec dnia 26 maja 2009.
Memoriał odbędzie się 7 czerwca na warszawskim Stadionie Orła.
Konkurencja LP Zawodnik Kraj PB SB 2008
100 m
mężczyzn
100 m mężczyzn 1 Mikołaj Lewański POL 10.33
100 m mężczyzn 2 KUC, Dariusz POL
100 m mężczyzn 3 ROSZKO, Jacek POL
100 m mężczyzn 4 KUBACZYK, Przemysław POL
100 m mężczyzn 5
100 m mężczyzn 6
100 m mężczyzn 7 Roberto Donati ITA 10.43 (09)
110 m ppł
mężczyzn
110 m ppł mężczyzn 1 Artur Noga POL 13.34 13.34
110 m ppł mężczyzn 2 Mariusz Kubaszewski POL 13.66 13.66
110 m ppł mężczyzn 3 Dominik Bochenek POL 13.76
110 m ppł mężczyzn 4 Maciej Wojtkowski POL 8.01 (09)
110 m ppł mężczyzn 5 Peremota Igor RUS 13.37
110 m ppł mężczyzn 6 Maksim Lynscha BLR 13.46
110 m ppł mężczyzn 7 William Sharman GBR 13.49
110 m ppł mężczyzn 8 Maurice
Wignall
JAM 13.17
110 m ppł mężczyzn 9
400 m
mężczyzn
400 m mężczyzn 1 Ioan Vieru ROM 45.60 pb (2006)
400 m mężczyzn 2 BARBERI Andrea ITA 45”19
400 m mężczyzn 3 Denis Alekseyev RUS 45.35
400 m mężczyzn 4 GBR
400 m mężczyzn 5 Marcin Marciniszyn POL
400 m mężczyzn 6 Piotr Klimczak POL
400 m mężczyzn 7 Kacper Kozłowski POL
400 m mężczyzn 8 POL
800 m
mężczyzn
800 m mężczyzn 1 Paweł Czapiewski POL 1.43.22 1.44.96
800 m mężczyzn 2 Adam Kszczot POL 1.47.17 1.47.17
800 m mężczyzn 3 Sebastian Papuga POL 1.48 1.48
800 m mężczyzn 4
800 m mężczyzn 5 Marcin Lewandowski POL 1.45.52 (2007 1.45.84
800 m mężczyzn 6 Piotr Dąbrowski –
pacemaker
800 m mężczyzn 7 Bartosz Nowicki POL 3.38 1.47.i (08)
800 m mężczyzn 8 Dmitrijs Milkevics LAT 1.43’67 1.45.21 (09)
800 m mężczyzn 9 André Olivier RSA 1.45.41 1.45.41
800 m mężczyzn 10 Osmolovych Oleksandr UKR 1.47.42i 1.47.42i
800 m mężczyzn 11 Rueben Bett KEN 1.45.97
800 m mężczyzn 12 Finne Mikko LAHTIO FIN 1.46.59
1500 m
mężczyzn
1500 m mężczyzn 1 Łukasz Parszczyński POL 3.39.60
1500 m mężczyzn 2 Henryk Szost POL
1500 m mężczyzn 3 Mateusz Dymczyszak POL 3.40.96
1500 m mężczyzn 4 Marcin Chabowski POL
1500 m mężczyzn 5
1500 m mężczyzn 6 . NAVA Goran SRB 3’38”35
1500 m mężczyzn 7 Shabunin Vyacheslav RUS 3.32.28
1500 m mężczyzn 8 NIKOLAI VEDEHIN EST 3.42.60
1500 m mężczyzn 9 Borysyik Oleksandr UKR 3.42,14. 3.42,14.
5000
m mężczyn
5000 m mężczyn 1 Marcin Błaziński POL
5000 m mężczyn 2 Mariusz Giżyński POL
5000 m mężczyn 3 Arkadiusz Gardzielewski POL 13.53
5000 m mężczyn 4
5000 m mężczyn 5
5000 m mężczyn 6
5000 m mężczyn 7
5000 m mężczyn 8
5000 m mężczyn 9
5000 m mężczyn 10
5000 m mężczyn 11 Reunkov Aleksey RUS 13.44 i 28.24
5000 m mężczyn 12 Bernard Sang KEN 7.48.88
5000
m mężczyn
100
kobiet
100m kobiet 1 Iwona Brzezińska POL
100 kobiet 2 Joanna Kocielnik POL
100 kobiet 3 JESCHKE, Marta POL
100 kobiet 4 ZIÓŁKOWSKA, Iwona POL
100m kobiet 5 Polska zawodniczka POL
100 kobiet 6 JEDRUSINSKA, Dorota POL
100 kobiet 7 Rusakova Natalia RUS 11,18(06) 11,29(08
100 kobiet 8 Oluwatoyin Olupona CAN 11.29 11.29
100 kobiet 9 Elizaveta Bryzgina UKR 11.44
100 kobiet 10 Audra Dagelyte LTH 11.38 11.38
400 m
ppłotki kobiet
400 m ppłotki kobiet 1 Anna Jesień POL
400 m ppłotki kobiet 2
400 m ppłotki kobiet 3
400 m ppłotki kobiet 4
400 m ppłotki kobiet 5 Evgenya Issakova RUS 53.93
400 m ppłotki kobiet 6 Anastazya Rabchenyuk UKR 53.93
400 m ppłotk kobiet 7 Irina Obiedina RUS 54.78
400 m ppłotki kobiet 8
400 m ppłotki kobiet 1 Lee Mc Connell GBR 55.25 56.04
400 m ppłotki kobiet 11 CECCARELLI BENEDETTA ITA 54”79 56”00
400 m ppłotki kobiet 16 Elena Churakova RUS 55.52
1500 m
kobiet
1500 m kobiet 1 Sylwia Ejdys POL 4.04.
1500 m kobiet 2 Renata Plis POL 4.10
1500 m kobiet 3 Irina Krakoviak LTU 4.03.19
1500 m kobiet 4 Lidia Chojecka POL 3.59 4.05
1500 m kobiet 5 Polska zawodniczka POL
1500 m kobiet 6 Polska zawodniczka POL
1500 m kobiet 7 Polska zawodniczka POL
1500 m kobiet 8 Lisa Dobriskey GBR 4.02.10
1500 m kobiet 9 Maria Shapaeva RUS 1.57.90 (800m)
1500 m kobiet 10 Gudkova (Beltyukova) Tatiana RUS 4.08.61
1500 m kobiet 11 Natalya Evdokimova RUS 3.57.53 4.04.19
1500 m kobiet 12 Zolotova Evgeniya RUS 4’06”66 i
1500 m kobiet 13 Elena Romagnolo ITA 4.10
1500 m kobiet 14
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl