NB 1080v12
 
9 maja 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Niedotrzymanie obietnicy treningu to już przeszłość!


 

REEBOK ZIGTECH PRZEDSTAWIA WIRTUALNEGO BIEGOWEGO PRZYJACIELA, KTÓRY SPROWADZI CIĘ NA DOBRĄ DROGĘ

Robisz sobie niedorzeczne wymówki tylko po to, by uniknąć zaplanowanego biegu? Trzeba cię wyciągać z łóżka, żebyś zmusił się do porannego joggingu? Nawet jeśli tylko na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś “Tak”, warto, abyś poznał najnowszą, bardzo pomocną, mobilizującą do biegania aplikację Reebok Promise Keeper.

Promise Keeper to wirtualny biegowy towarzysz, który pomoże ci dotrzymywać obietnic, jakie złożyłeś przed samym sobą, aby ćwiczyć! Dzięki pomocy ambasadorów marki Reebok – Ikera Cassillasa, Lewisa Hamiltona, Amira Khana i Alexandra Ovechkina to rewolucyjne narzędzie zostało stworzone po to, by zachęcić i zmotywować Cię do biegania oraz przypomnieć o zaplanowanym treningu.

reebokpromiskeeper1

Jak działa  Promise Keeper?
Promise Keeper automatycznie synchronizuje użytkownika z platformami social media –  m.in. Facebook i Twitter – na których publikuje serię wideo-wiadomości i  postów. Promise Keeper jest dostępny online na http://reebokthepromisekeeper.com/pl oraz jako aplikacja na Androida, iPada i iPhone’a. W prosty sposób – za pomocą kalendarza online – możesz obiecać, ile razy w tygodniu będziesz biegać, a Promise Keeper dopilnuje, abyś trzymał się swojego zobowiązania.

Jeśli dotrzymasz obietnicy i pobiegniesz w określonych przez siebie terminach, otrzymasz publiczną pochwałę i wiadomość z gratulacjami od globalnych ambasadorów marki Reebok. Kiedy złamiesz obietnicę, wkrótce pożałujesz, że to zrobiłeś – Promise Keeper nie traci czasu i na bieżąco poinformuje o tym twoją rodzinę i przyjaciół.

Dzięki najnowszym technologiom zastosowanym w smartfonach, Promise Keeper tworzy fikcyjną postać online, która wykorzystuje twoje wirtualne życie, aby zmotywować cię do ćwiczeń. Od innych aplikacji Promise Keeper różni się tym, że możesz eksportować dane, aby się nimi dzielić lub zgromadzić statystyki z treningów w jednym miejscu. Możesz także zsynchronizować swój kalendarz z aplikacji Promise Keeper z iCal, kalendarzem Google lub kalendarzem w Outlooku, abyś dotrzymał złożonej obietnicy, niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś.

Podczas kręcenia filmiku o Promise Keeper, Amir Khan, Mistrz WBA w wadze lekko-półśredniej powiedział: “Promise Keeper jest doskonały dla tych, którzy mają skłonność do spadku motywacji i zainteresowania treningiem. Wiem, że mogę polegać na moim trenerze i partnerach treningowych – to oni zmuszają mnie do tego, żebym trenował intensywniej. Promise Keeper działa jak własny Team Khan, który Cię motywuje!”.

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl