20 października 2009 Redakcja Bieganie.pl Sport

Nasi Zawodnicy


 nasizawodnicy.jpg

 

Sześciu zawodników liczy pierwszy skład reprezentacji Polski w siatkówkę, siedmiu – w piłkę ręczną, jedenastu – w piłkę nożną. A ilu zawodników liczy reprezentacja BBL? To zależy od Was – każdy może przystąpić do Ogólnopolskiego Klubu Biegacza BiegamBoLubię – wystarczy pojawić się na jednym ze spotkań akcji i wystartować w dowolnym, oficjalnym biegu jako nasz przedstawiciel!

Oficjalna koszulka biegaczy – członków OKB BBL:

koszulkaokb.jpg

AKTUALNA LISTA OSÓB, KTÓRE REPREZENTOWAŁY OKB BBL:

 

Białystok

 

 Lp.

Imię i nazwisko

 Rozmiar koszulki

Ulubiony bieg, w którym startował
jako przedstawiciel OKB "BBL" / Miasto w którym startował

1.

Krzysztof Tyburczy

L

Bieg Rzeźnika

2.

Michał Tyburczy

S

Bieg Rzeźnika

3.

Fałtynowicz

M

Bieg Katorżnika

4.

Sowiński

M

Bieg Katorżnika

5.

Maciej Zieliński

S/M

Białystok Biega

6.

Patryk Kolendo

S/M

Białystok Biega 

7.

Justyna Zaleska

S

Białystok Biega 

8.

Barbara Kuc

S

Białystok Biega 

9.

Marcin Zaleski

S

Półmaraton Augustów

10.

Monika Koplińska

S

Bieg Niepodległości Białystok

11.

Ryszard Żywolewski

L

Białystok Biega

12.

Andrzej Woźniczka

M

Bieg Niepodległości Białystok

13.

Urszula Gasztold

S

Bieg Niepodległości Białystok

Bydgoszcz

 

 Lp.

Imię i nazwisko

 Rozmiar koszulki

Ulubiony bieg, w którym startował
jako przedstawiciel OKB "BBL" / Miasto w którym startował

1.

Janusz Zienkiewicz

M

Półmaraton Świętych Mikołajów

2. Wojciech Meller M Trójmaraton Bydgoszcz
3. Anna Peresiak S Półmaraton Toruń
4. Martia Bartnik M Dąbrowa Chełmińska – Ostromecko
5. Filip Zboiński M Półmaraton Chełmża
6. Wiesław Piwkowski XL Dąbrowa Chełmińska – Ostromecko
7. Marcin Dul L Półmaraton Siniarzewo
8. Sławomir Cejko XL Bieg Niepodległości – Bydgoszcz
9. Maria Gadomska S Bieg Wałcz
10. Anna Sadowska S Funex Orient 50 km
11. Andrzej Kieca L Bieg na 3km – Łasin

 

Gdańsk

 

 Lp.

Imię i nazwisko

 Rozmiar koszulki

Ulubiony bieg, w którym startował jako przedstawiciel
OKB "BBL" / Miasto w którym startował

1.

Natalia
Hinc

2.

Karol
Jange

3.

Mariusz
Jaworski

4.

Piotr
Pelpliński

M

5.

Tomasz
Kohnke

L

6.

Bartosz
Pis

L

7.

Aleksandra
Kaczmarek-Byzdra

8. Krzysztof Czaja XL
9. Grzegorz Gorzycki M
10. Krzysztof Kolatrek M
11. Ola Podolska S
12. Marek Podolski L
13. Bartosz Łowicki L
14. Agata Jarzycka M
15. Karol Lange XL


Katowice

 

 Lp.

Imię i nazwisko

 Rozmiar koszulki

Ulubiony bieg, w którym startował jako
przedstawiciel OKB "BBL" / Miasto w którym startował

1.

Marcin
Brol

M

Nocny Bieg
z Gwiazdami

2.

Aleksander
Wulkner

XL

Półmaraton Bytom

3.

Witold
Magryś

L

Bieg Dzika

4.

Marcin
Mędlewicz

XL

Półmaraton
Bytom

5.

Wiesław
Nojek

XL

Silesia
Eco Run

6.

Ewa Nojek

M

Silesia
Eco Run

7.

Ewelina
Kosałka

S

Silesia
Eco Run

9.

Eleonora
Bilińska

M

Silesia
Eco Run

10.

Dagmara
Płoskonka

S

Poznań
Maraton

11.

Damian
Wojciechowski

L

Silesia
Półmaraton

12.

Natalia
Jarawka

S

Półmaraton
w Żorach

13.

Witosław
Wierzbicki

M

Silesia
Półmaraton

14.

Adam
Saletnik

M

Silesia
Półmaraton

15.

Sebastian
Przywara

M

Silesia
Półmaraton

16.

Arkadiusz
Gawronowski

L

Silesia
Półmaraton

17.

Daniel
Radwan

M

Silesia
Półmaraton

18.

Aleksandra
Samson

M

Silesia
Półmaraton

19. Piotr Uściłowicz M Bieg o Paterę w Sosnowcu
20. Marek Prymas L Maraton Annapurna

 

Kraków

 

 Lp.

Imię i nazwisko

 Rozmiar koszulki

Ulubiony bieg, w którym startował jako
przedstawiciel OKB "BBL" / Miasto w którym startował

1.

Jacek
Jaciubek

L

Maraton
Warszawski

2.

Aleksandra
Pietrzyk

XS/S

Bieg Trzy
Kopce

3.

Patrycja
Tokarz

XS/S

Bieg Trzy
Kopce

4.

Grzegorz
Roczniak

L

Bieg Trzy
Kopce

5.

Basia Pałys

XS/S

Maraton Poznań

6.

Jerzy Tokarz

L

Bieg Trzy Kopce

7.

Basia Świdzińska

XS/S

Maraton Warszawski

8. Mateusz Tokarz M Bieg Trzy Kopce

 

Lublin

 

 Lp.

Imię i nazwisko

 Rozmiar koszulki

Ulubiony bieg, w którym startował jako
przedstawiciel OKB "BBL" / Miasto w którym startował

1.

Andrzej Mrzygłocki

M

Ogólopolski Barbórkowy Bieg Solidarności Bodanka-Łęczna

2.

Piotr Chmielewski

L

Ogólopolski Barbórkowy Bieg Solidarności Bodanka-Łęczna


Łódź

 

 Lp.

Imię i nazwisko

 Rozmiar koszulki

Ulubiony bieg, w którym startował jako
przedstawiciel OKB "BBL" / Miasto w którym startował

1.

Mariusz
Kotelnicki

L

Maraton Sztafetowy Łódź

2.

Małgorzata
Pskit

M

Bieg z Psem

3.

Oliwia
Gawlik

S

Maraton Sztafetowy Łódź

4.

Agata
Pskit

S

Bieg z Psem

5.

Piotr
Popławski

L

Maraton Sztafetowy Łódź

6.

Wojciech
Lauk

L

Maraton Sztafetowy Łódź

7.

Łukasz
Wiśniewski

L

Maraton Sztafetowy Łódź

8.

Dariusz
Czubak

M

XIII Bieg Dookoła Jeziora Narie

9.

Wiktor
Kawka

L

Półmaraton Augustów

10.

Paulina
Augustyn

S

Adidas Run 10K podczas Łódź Maraton Dbam o Zdrowie

11.

Michał
Lawicki

XL

Puchar Maratonu Warszawskiego – Łódź

12.

Mariusz
Brewka

L

Maraton Sztafetowy Szakala

13.

Małgorzata
Milancej

S

Maraton Sztafetowy Szakala

14.

Krzysztof
Jarociński

L

Bieg Ulicą Piotrkowską

15.

Przemysław
Korona

M

Maraton Sztafetowy Szakala

16.

Monika
Mikulska

S

Maraton Sztafetowy Łódź

17.

Anna
Niziałek

S

Puchar Maratonu Warszawskiego – Łódź

18.

Katarzyna
Kot

S

Bieg o Lampkę Górniczą

19.

Jadwiga
Wiktorek

S

Bieg o Lampkę Górniczą

20.

Maciej
Nowak

M

Światowy Dzień Biegania

21. Michał Jóźwik L Światowy Dzień Biegania
22. Przemysław Udult L Adidas Run 10K podczas Łódź Maraton Dbam o Zdrowie
23. Małgorzata Milczarek S Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych
24. Marcin Antas L Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych
25. Agata Jabłkowska L Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych
26. Rafał Rakowski L Światowy Dzień Biegania
27. Stanisław Korczyński L Światowy Dzień Biegania
28. Ryszard Goszczyński M Maraton Sztafetowy Szakala
29. Andrzej Rzeźnicki L Bieg o Lampkę Górniczą
30. Elżbieta Korczak M Bieg o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego
31. Ewa Wysmyk S Puchar Maratonu Warszawskiego – Łódź
32. Joanna Adamska S Bieg o Lampkę Górniczą

 

Olsztyn

 

 Lp.

Imię i nazwisko

 Rozmiar koszulki

Ulubiony bieg, w którym startował jako
przedstawiciel OKB "BBL" / Miasto w którym startował

1.

Piotr
Jeger

L

Bieg
Jakubowy

2.

Krzysztof
Olejnik

M

Poznań
Maraton

3.

Robert
Piotrowicz

M

Bieg
Jakubowy

4.

Julia
Gęstwicka

S

Bieg
Jakubowy

5.

Krzysztof
Łamejko

XL

Iławski
Półmaraton

6.

Eliza Kuśniewska

S

Bieg Jakubowy

7.

Marcin Kuśniewski

XL

Bieg Jakubowy

8.

Tadeusz Suwiński

L

Bieg Jakubowy

9. Ania Goździejewska S Łubianka Bieg Niepodległości
10. Tomasz Karpicki L Łubianka Bieg Niepodległości
11. Natalia Gruchała S Łubianka Bieg Niepodległości
12. Waldemar Hypś L Łubianka Bieg Niepodległości


Poznań

 

 Lp.

Imię i nazwisko

 Rozmiar koszulki

Ulubiony bieg, w którym startował jako
przedstawiciel OKB "BBL" / Miasto w którym startował

1.

Aldona
Lipiecka

GP
Poznania w biegach przełajowych

2.

Ewa Bajbak

GP
Poznania w biegach przełajowych

3.

Mariusz
Gezela

GP
Poznania w biegach przełajowych

4.

Sandra
Sobańska

GP
Poznania w biegach przełajowych

5.

Agata
Dziubałka

GP
Poznania w biegach przełajowych

6.

Michał
Prył

GP
Poznania w biegach przełajowych

7.

Dominik
Podskok

GP
Poznania w biegach przełajowych

8.

Gosia
Kowalczyk

GP
Poznania w biegach przełajowych

9. Ewa Bajbak S/M Samsung Półmaraton w Szamotułach
10. Dominik Podskok XL Samsung Półmaraton w Szamotułach
11. Łukasz Szczeszek M Półmaraton Mikołajów w Toruniu
12. Robert Weinstok L Półmaraton Mikołajów w Toruniu

 

Rzeszów

 

 Lp.

Imię i nazwisko

 Rozmiar koszulki

Ulubiony bieg, w którym startował jako
przedstawiciel OKB "BBL" / Miasto w którym startował

1.

Renata Grabska

S

Bieg Niepodległości – Krosno

2.

Jola Zaręba

S

Maraton Komandosa

3.

Witek Szemraj

L

Biegnij Warszawo

4.

Tadeusz Rogala

L

Półmaraton

5.

Wiola Szeliga

M

Bieg o Puchar Prezydenta Mielec

6.

Mateusz Nowak

M

Bieg o Puchar Prezydenta Mielec

7.

Patryk Stokłosa

M

Bieg o Puchar Prezydenta Mielec

 

Słupsk

 

 Lp.

Imię i nazwisko

 Rozmiar koszulki

Ulubiony bieg, w którym startował
jako przedstawiciel OKB "BBL" / Miasto w którym startował

1.

Agnieszka Walińska

M

Maraton Warszawski

2.

Jarek Rawski

L

Maraton Warszawski

3.

Jan Tłuchowski

L

Nocna Ściema Koszalin

4. Edward Antczak L Bieg Olimpijski Kwakowo
5. Ewa Kopko M Półmaraton Puck
6. Magdalena Walczak M Bieg Olimpijski Kwakowo
7. Magdalena Bibrowska M Nocna Ściema Koszalin
8. Barbara Klauz S Nocna Ściema Koszalin
9. Jacek Oel L Bieg Olimpijski Kwakowo
10. Andrzej Przewodowski L Bieg Filmowy Wałcz
11. Janusz Godeń XL Bieg Zwiniętych Torów Rowy
12. Paweł Sadowski L Nocna Ściema Koszalin
13. Rafał Bednarz L Półmaraton Ustka
14. Ryszard Kaziuw Bieg Zwiniętych Torów Rowy
15. Zbigniew Konwiński L Bieg Olimpijski Kwakowo

 

Szczecin

 

 Lp.

Imię i nazwisko

 Rozmiar koszulki

Ulubiony bieg, w którym startował
jako przedstawiciel OKB "BBL" / Miasto w którym startował

1.

Rafał Tkacz

M

Bieg na K2

2.

Kasia Kijo

S

Półmaraton Gryfa

3.

Hubert Łopiński

L

Półmaraton Gryfa

4.

Mateusz Skoczylas

M

Bieg na K2

5.

Wojciech Cieślikowski

L

Bieg na K2

6.

Marcin Kościuk

L

Bieg na K2

7.

Kasia Witkowska

M

Półmaraton Poznań

8.

Krzysiek Grala

M

Półmaraton Gryfa

9. Marta Hanczewska M Bieg na K2
10. Maciej Kawczyński L


Warszawa

 

 Lp.

Imię i nazwisko

 Rozmiar koszulki

Ulubiony bieg, w którym startował jako
przedstawiciel OKB "BBL" / Miasto w którym startował

1.

Mikołaj
Specht

M

Bieg Niepodległości

2.

Łukasz
Marciniak

L

Bieg Niepodległości

3.

Jarosław
Domagała

L

Bieg Niepodległości

4.

Marek
Dyjak

L

Bieg Niepodległości

5.

Marek Stupałkowski

L

Bieg Niepodległości

6.

Andrzej
Woźniczka

L

Bieg Niepodległości

7.

Przemysław
Iwańczyk

L

Bieg Niepodległości

8.

Zenon
Skibiński

XL

Bieg Niepodległości

9.

Magdalena
Nowocin

M

Bieg Niepodległości

10.

Karolina
Żbikowska

M

Bieg Niepodległości

11.

Tomasz
Pawłowski

L

Bieg Niepodległości

12.

Aleksandra
Milewska

M

Bieg Niepodległości

13.

Anna Rusztecka

S

Bieg Olimpijski

14.

Joanna Bąk

M

Bieg Niepodległości

15.

Adam
Olszówka

M

Accreo Ekiden

16.

Krzysztof
Filar

S

Maraton Warszawski

17.

Tomasz
Stec

L

Accreo Ekiden

18.

Kinga
Morawska

M

Accreo Ekiden

19.

Katarzyna
Wojciechowska

M

Accreo Ekiden

20.

Jakub Szyliński

XL

Accreo Ekiden

21.

Adam Jeż

L

Bieg Niepodległości

22.

Adam
Płatek

L

Bieg Niepodległości

23.

Michał
Maszkiewicz

L

Maraton Warszawski

24.

Cezary
Klepka

L

Półmaraton Łowicz

25.

Wojciech
Bartoń

L

Bieg Powstania Warszawskiego

26. Andrzej Korkosz L Minimaraton Stara Miłosna
27. Filip Osadczuk L Bieg Mikołajkowy
28. Piotr Niewiadomski M EkoBieg Niepodległości
29. Michał Słowikowski XL
30. Artur Wiśniak M Bieg Ursynowa
31. Janusz Bukowski XL Bieg Ursynowa

 

Wrocław

 

 Lp.

Imię i nazwisko

 Rozmiar koszulki

Ulubiony bieg, w którym startował jako
przedstawiciel OKB "BBL" / Miasto w którym startował

1.

Anna
Szerszeń

S

Bieg Solidarności

2.

Lucyna
Stempak

3.

Ewa
Okończyk

S

Przewietrz się na Olimpijskim

4.

Krzysztof
Szewczuk

5.

Sebastian
Busz

M

Przewietrz się na Olimpijskim

6.

Tadeusz
Dul

XL

Bieg Solidarności

7.

Joanna
Kalemba

8.

Mateusz
Matusiak

L

Szczytnicka Piątka

9.

Łukasz
Stempak

10.

Rafał
Wawryk

XL

Olimpijska Szóstka

11.

Józef
Łukacz

12.

Władysława
Jarzębowska

13.

Jacek
Wosiek

L

Przewietrz się na Olimpijskim

14. Katarzyna Rakowska S Bieg Mikołajkowy Santarun
15. Jerzy Szczęśnik L Bieg Mikołajkowy Santarun
16. Lucyna Stempak S Bieg dla Maćka
17. Krzysztof Szewczuk L Szczytnicka Piątka

 

Lista jest na bieżąco uaktualniana, czyt. –
rozszerzana 🙂