25 sierpnia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

KONKURS – wygraj voucher na biegowe zakupy w Zalando.pl


Chcesz biegać dłużej, szybciej i przy tym wyglądać naprawdę dobrze? Weź udział w naszym konkursie i wygraj voucher o wartości 250 zł na zakupy w strefie biegacza Zalando.pl. Z nami przygotujesz się do biegania w każdych warunkach!

 

 540.jpg

 

Każdy z biegaczy wie doskonale, że na trasie liczy się komfort i bezpieczeństwo, które może zapewnić odpowiedni strój. Coraz więcej osób przywiązuje jednak większą uwagę do tego, by strój był również modny i chcą się wyróżniać na trasie. Niezależnie od tego czy jest to ścieżka w parku, w lesie, bieg ze znajomym czy przygotowania do największych polskich maratonów – warszawskiego i poznańskiego, warto trenować w modnym stroju do biegania. 

 

Firma Zalando posiada w swojej bogatej ofercie odzieży i obuwia, ale także szeroki asortyment sprzętu sportowego. Już teraz możesz wziąć udział w konkursie i przygotować swój wymarzony outfit na trening. Wejdź do strefy biegacza na Zalando.pl i wyselekcjonuj swój strój (max. 4 artykuły!), a następnie w dowolnej formie prześlij go pod adresem bieganie@zalando.pl. 2 najciekawsze prace zostaną nagrodzone voucherem o wartości 250 zł każda. Ponadto prace laureatów konkursu zostaną również zaprezentowane jako propozycje sportowe na fan page’u sklepu internetowego Zalando. Konkurs potrwa od dzisiaj do końca sierpnia. 

 

Szczegółowe zasady konkursu:

 

1. Konkurs ma na celu wybranie spośród uczestników Konkursu dwóch zwycięzców 
2. Termin przyjmowania zgłoszeń w Konkursie, od momentu ogłoszenia do 31.08.2013, do  godz. 24:00. 
3. Aby wziąć udział w Konkursie, uczestnik powinien przesłać maila z propozycją stroju sportowego (max 4 artykuły!) dostępnego na Zalando.pl pod adresem bieganie@zalando.pl. 
4. O zwycięstwie decyduje jury i będzie brało pod uwagę atrakcyjność i formę odpowiedzi.

5. Zwycięzca otrzyma voucher o wartości 250 zł na zakupy w sklepie sportowym Zalando.

 

Powodzenia! 

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl