New Balance 1080v12
 
19 marca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Konkurs – 20 pytań – wygraj buty Asics!


Laureatami konkursu, w którym do wygrania był sprzęt sportowy Asics zostali: 

Michał Drozd (1 miejsce), 

Michał Baranowski (2 miejsce),

Przemysław Lasoń (3 miejsce). Zwycięzcom gratulujemy – skontaktujemy się z wami drogą mailową. Pozostałym użytkownikom dziękujemy za udział w naszej zabawie.

* * *

W ostatni weekend nasza ekipa pojawiła się na otwarciu nowego Sklepu Biegacza na warszawskim Powiślu. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Możecie w nim wygrać najnowsze buty Asics: Gel-Kayano 20 i Super-J33 oraz odzież Muscle Support. Wystarczy odpowiedzieć na 20 pytań w materiale filmowym!

konkurs asics

Nagrodami w konkursie są:

 

  • Buty Asics Gel-Kayano 20, stworzone specjalnie dla łagodnych i umiarkowanych nadpronatorów. Model został uzupełniony o nowe technologie ASICS FluidRide oraz FluidFit. Więcej dowiecie się TUTAJ>>
  • Buty Asics Gel-Super J33. To pierwsze buty w ofercie ASICS do biegania naturalnego, które zostały stworzone specjalnie dla pronatorów. Charakteryzują się wyjątkowo niską masą, a 6mm spadek pięta-palce zapewnia doskonałe czucie podłoża. Więcej dowiecie się TUTAJ>>
  • Odzież Asics Muscle Support. Ta stworzona w badawczym Instytucie Sportu w Japonii technologia opiera się na systemie wbudowanych w odzież paneli kompresji. Ich zadaniem jest wspieranie mięśni nóg, kręgosłupa i pleców, a także pomoc w utrzymywaniu odpowiedniej postawy podczas biegu. Więcej dowiecie się TUTAJ>>

Co zrobić, aby liczyć na nagrody?


Wystarczy uważnie obejrzeć poniższy film i na bieżąco odpowiadać na zadawane pytania poprzez formularz, który znajdziecie na dole artykułu. Powodzenia! 

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest portal Bieganie.pl

2. Zadaniem uczestników konkursu jest odpowiedzenie na możliwie największą liczbę pytań zadanych na filmie. Zarówno pytania jak i możliwe opcje odpowiedzi są zaprezentowane tylko na filmie. Właściwą odpowiedź należy wybrać zaznaczając odpowiednią opcje w formularzu. Jeśli żadna z prezentowanych odpowiedzi nie pasuje do stanu faktycznego, prosimy wybrać odpowiedź według was najbliższą stanowi faktycznemu.

3. W przypadku osiągnięcia przez kilka osób takiej samej liczby poprawnych odpowiedzi liczy się czas zgłoszenia odpowiedzi. Wyłonimy trzech laureatów. Ten z nich, który osiągnie największą liczbę punktów jako pierwszy ma prawo do wyboru jednej z trzech nagród o których mowa jest w pkt. 6., Następnie wybiera osoba, która zajeła drugie miejsce, Jako trzecia, swoją nagrodę wybiera osoba, która zajęła miejsce trzecie.

4. Jedna osoba może odpowiedzieć tylko raz, jeśli odpowie więcej niż raz, to pod uwagę brana jest druga odpowiedź (w domyśle przyjmujemy, że jest po prostu lepsza)

5. Odpowiedzi należy zgłaszać poprzez konkursowy formularz do 20 marca do godziny 20:00.

6. Nagrodami przeznaczonymi dla trzech laureatów są: buty Asicsa Kayano 20, Asics Super J 33 i zestawy odzieży z linii Motion Muscle Support. Jednostkowa wartość każdej z nagród nie przekracza kwoty 749,99 PLN brutto.