new balance 880
 
19 września 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Kalendarzbiegowy.pl się zmienia


18 września minęły trzy miesiące odkąd uruchomiliśmy KalendarzBiegowy.pl. Cieszymy się z waszego zainteresowania serwisem, chcemy jednak, aby kalendarz był jeszcze lepszy i bardziej popularny. Dlatego też korzystając m.in. z waszych propozycji cały czas go rozwijamy. Ostatnio wprowadziliśmy kilka nowych opcji.

1.jpg

Ostatnia aktualizacja wprowadza nowe rozwiązanie w systemie komunikacji. Od teraz każdy zarejestrowany użytkownik serwisu będzie mógł wysłać wiadomość do innego użytkownika nie znając jego adresu e-mail. Swoją skrzynkę odbiorczą oraz formularz do wysyłania wiadomości znajdziecie po zalogowaniu w panelu użytkownika (ikonka message.png).

Ta forma komunikacji powinna być wygodna dla osób, które na stronie imprezy, treningu lub wydarzenia znalazły błąd i chcą go szybko zgłosić redaktorowi danej podstrony. 

Zapisy do treningów i wydarzeń

Ponadto w serwisie pojawiła się opcja dla organizatorów. Dotychczas firmy, instytucje, stowarzyszenia lub osoby prywatne, które organizowały zawody biegowe mogły skorzystać z naszej formy zapisów oraz płatności. Teraz z tej możliwości będą mogli skorzystać także organizatorzy treningów oraz wydarzeń.

Dlatego jeżeli organizujesz zawody, trening biegowy lub wydarzenie związane z bieganiem i chciałbyś skorzystać z naszego systemu zapisów napisz do nas na adres kontakt@kalendarzbiegowy.pl.

Każda impreza/trening/wydarzenie, które korzysta z naszej formy zapisów może liczyć na wyróżnienie w kalendarzu. Jednym z takich wyróżnień jest m.in. obecność na stronie z listą obsługiwanych przez nas imprez, gdzie każdy użytkownik serwisu (nawet ten niezarejestrowany), będzie mógł ją szybko znaleźć i w prosty sposób się do niej zapisać. Wspomnianą podstronę znajdziecie tutaj.

Obecnie w kalendarzu trwają zapisy do czterech biegów przełajowych rozgrywanych w różnych miejscach Polski w ramach cyklu Wolność jest w Naturze. Zachęcamy was do udziału w tych biegach. 

Przypomnijmy, że każdy aktywny użytkownik kalendarza za swoje działania otrzymuje punkty. Punkty te może zamieniać na nagrody. Ich listę oraz szczegóły programu lojalnościowego znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także:
Czym jest kalendarzbiegowy.pl?
Jak działa wyszukiwarka kalendarza?
– Dodawanie imprez do kalendarza – zakładka informacje,
– Dołącz do redakcji KalendarzBiegowy.pl.