19 lutego 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Grand Prix Szczecin Runnersclub.pl kolejna edycja


Kolejna edycja biegu Grand Prix Szczecin Runnersclub.pl już za nami. Już 5 raz w tej edycji spotkaliśmy się w celu pokonania 5 km trasy biegnącej przez Szczeciński Las Arkoński. Kilku zawodników z czołówki osiągnęło naprawdę niezłe wyniki.

Na linii startu było niemal 200 biegaczy, pierwszym zawodnikiem na mecie był Janowski Filip z czasem 16:40 Tuż za nim wbiegł na metę Helon Radosław z czasem 16:46. Trzecim zawodnikiem tego dnia był   Frydrykiewicz Oskar z czasem 16:55.

Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Heinesen Valborg z czasem 19:15 Druga natomiast była Pokrzywińska Beata z czasem 20:34 trzecią Panią na mecie była Pochranowicz Barbara z czasem 21:28

Serdecznie gratulujemy wszystkim startującym tego dnia w Grand Prix Szczecin Runnersclub.pl

Nie możemy również zapomnieć o losowaniu nagród. Kolejny raz rozdaliśmy buty biegowe adidas adiZero XT 4, bidony biegowe firmy adidas, profesjonalne koszulki biegowe z nadrukiem runnersclub.pl, opaski kompresyjne R2 firmy CompresSport oraz worki na buty Newline.

Wszystkim serdecznie gratulujemy udanego startu i już dziś zapraszamy na kolejną edycję biegu GP Szczecin Runnersclub.pl która odbędzie się 03-03-2013.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii z biegu.