20 listopada 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Gran Prix Szczecin- RunnersClub.pl

W niedzielę 18 listopada zakończył się kolejne zawody z cyklu Gran Prix Szczecin- RunnersClub.pl. Był to drugi z dziesięciu zaplanowanych biegów w tej edycji. Po raz kolejny frekwencja była rewelacyjna, na starcie stanęło prawie 200 osób. Tym razem miłośnicy biegania potwierdzili, że pogoda nie jest przeszkodą do tego aby aktywnie spędzić niedzielny poranek. Dwie setki kolorowo ubranych biegaczy wglądały niezwykle optymistycznie, na tle jesiennego lasu.

r2

Należy również wspomnieć o nowym rekordzie trasy który został ustanowiony przez Zbigniewa Murawskiego oczywiście wygrywając całe zawody, drugi na mecie uplasował się Tarnowski Kamil trzeci tego dnia był Kalinowski Zbigniew.

W kategorii Pań bezkonkurencyjna okazała się ponownie Paulina Włodarek, która wbiegła na metę jako pierwsza. Druga z Pań była Valborg Heinesen  trzecie miejsce zajęła Agnieszka Skóra.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i oczywiście nowemu rekordziście trasy Panu Zbigniewowi Murawskiemu.

Po zakończeniu dekoracji zwycięzców, wśród wszystkich uczestników biegu rozlosowano nagrody.

Nagrodami były adidas Supernova Glide 4, opaski kompresyjne R2 firmy CompresSport,
worki biegowe Newline oraz profesjonalne koszulki biegowe z logotypem Runnersclub.pl

Organizatorami imprezy są: sklep dla biegaczy RunnersClub.pl i Klub Biegowy Maratończyk Team Szczecin.
Sponsorami nagród są firmy: adidas i CompresSport. Sponsorem technicznym jest firma Newline.

Jednocześnie zapraszamy na kolejny bieg który odbędzie się w najbliższą niedzielę 25.11.2012

Zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia się na nowej 5 kilometrowej trasie.