NB 1080v12
 
22 września 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

ForPro Running By Night #FRBN


Już 2 października o 18.00 startujemy z nocną imprezą w ForPro! Sportowe życie też można urozmaicić w wieczorne wyjścia. Kiedy inni odwiedzają warszawskie kluby, my w iście sportowym stylu rozpoczynamy czwartkowy wieczór. To już ostatni wspólny trening przed Biegnij Warszawo dlatego nie może Was zabraknąć. Zarówno startujących w biegu jak i tych, którzy chcą potrenować pod okiem najlepszych trenerów.

banner_big.jpg

– Pierwszy trening na świeżym powietrzu zaczynamy o 20.00. Poprowadzi go niesamowicie energiczna trenerka Kasia Wolska.
Jak już się trochę zmęczycie będziecie mogli odpocząć dopingując swoich znajomych lub startując w wyścigu z Mistrzami.
– O 21.00 Startuje wyścig z Arturem Kuciapskim na 400m. – Artur biegnie sam całą trasę, Wy natomiast w zespołach 4 osobowych biegniecie sztafetę 4x100m – dacię radę pokonać Mistrza? Informacje o zapisach do sztafety zostaną podane niedługo w wydarzeniu (wystartują 3 zespoły).
– Następnie przechodzimy do dłuższych dystansów, dwójka Mistrzów stanie do walki na dystansie 5km. W dwóch kategoriach – kobiety i mężczyźni. Zasady podobne jak wyżej, za to uczestników będzie aż 12 do każdego biegu. Uczestnicy mogą się zapisywać na naszym stoisku na Agrykoli podczas Warsaw Track Cup od godziny 20:30. O starcie decyduje kolejność zgłoszeń.
– O 22.00 już będzie trochę wolniej, ale za to z masą energii. Rozpoczynamy wielki nocny trening do Biegnij Warszawo! Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału. Trening ten poprowadzi Mariola Ślusarczyk, Akademicka Mistrzyni Polski z roku 2014.
Zbiórka na trening przed ForPro, ul. Myśliwiecka 4a. Na miejscu będzie dostępna przebieralnia dla wszystkich trenujących oraz miejsce na zostawienie rzeczy.
Od godziny 18.00 do 01.00 w nocy obowiązuje rabat 20% na wszystkie produkty nieprzecenione!
Nagrody, upominki, niespodzianki.

Oczywiście jak przystało na nasze imprezy nie może zabraknąć nagród dla uczestników. Po pierwsze, każdy uczestnik treningu otrzyma odblaskową opaskę ForPro. To tak w ramach rozgrzewki 😉 Następnie po treningu zostaną rozlosowane bidony forpro, koszulki Nike oraz inne ciekawe niespodzianki. Największą atrakcją będzie możliwość wygrania butów Nike Free w wybranej kolorystyce – podczas wydarzenia rozlosujemy osobę która wzięła udział w wydarzeniu na FB.
Co w planach?

– Jak zawsze odwiedzi nas Różena Opalińska, która na co dzień zajmuje się doradzaniem czołowym polskim gwiazdom. Jeśli cenicie sobie zarówno komfort jak i wygląd to trafiliście w dziesiątkę.
– Stanowisko do manicure Nail Spa Marzena Kanclerska to już stały punkt programów naszych imprez. Przez cały czas trwania naszej imprezy wszystkie Panie będą mogły sobie zrobić w pełni darmowy manicure na najwyższym poziomie.
– Kto był na organizowanym przez nas Ladies Day zna dokładnie Stacje Wellnes. To dzięki nim mogliście zbadać skład masy ciała oraz dowiedzieć się jaka dieta będzie dla Was odpowiednia.
– Darmowa wideoanaliza dla wszystkich! Wiemy jak ważny jest odpowiedni dobór butów do biegania, dlatego właśnie w czwartek wideoanaliza będzie zupełnie darmowa dla każdego kto będzie chciał się dowiedzieć jaki jest układ stopy podczas biegu.
– Zdrowa stopa, czyli szczegółowe badanie każdego punktu Twojej stopy oraz możliwość stworzenia indywidualnych wkładek dla każdego biegacza.
Przez cały czas trwania imprezy dla wszystkich będą smaczne przekąski i szampan.
Wpadnijcie spotkać się ze znajomymi, wymienić doświadczeniami i przede wszystkim dobrze się bawić!
To jeszcze nie koniec atrakcji jak dla Was przygotowaliśmy. W związku z wejściem w życie nowej ustawy odnośnie konieczności noszenia odblasków każdy kto weźmie udział w treningu bądź dokona zakupów w sklepie otrzyma odblaskową opaskę ForPro!
 
Redakcja Bieganie.pl