25 lipca 2017 Redakcja Bieganie.pl Sport

FINISZ WYPRZEDAŻY w Sklepie Biegacza LETNIE OKAZJE do -70%


Już ostatnie dni letniej wyprzedaży w SKLEPBIEGOWY.com i Sklepbiegacza.pl! Ponad 1000 produktów w obniżonych cenach od -30% do -70%. Sprawdź jakie rabaty przygotowaliśmy i wybierz okazję idealną dla siebie.

sklep1

Ręka do góry kto jeszcze nie skorzystał z naszej biegowe, letniej wyprzedaży?

Topowe modele obuwia link (https://sklepbiegowy.com/menu/wyprzedaz/kategorie/buty) do biegania dostępne są już od 249,99 zł. 

Koszulki link (https://sklepbiegowy.com/menu/wyprzedaz/produkty/koszulki) z oddychających tkanin odprowadzających wilgoć od 39,99 zł.

Lekkie, przewiewne spodenki link (https://sklepbiegowy.com/menu/wyprzedaz/produkty/spodenki) z kieszonką na drobiazgi od 69,99 zł.

Modne, kolorowe legginsy link (https://sklepbiegowy.com/menu/wyprzedaz/produkty/spodnie-i-getry) z kieszonką na drobiazgi od 89,99 zł.

To idealny moment na zakup wysokiej jakości produktu w bardzo korzystnej cenie. Zajrzyj do naszego sklepu internetowego TUTAJ  lub jednego z osiemnastu sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

mapka

Pamiętaj, wybierając produkt i rozmiar z naszej strony internetowej, możesz sprawdzić, w którym sklepie jest on dostępny.

sklep 1

Jeżeli masz dylemat, nasi Doradcy chętnie pomogą w wyborze optymalnego sprzętu do Twoich potrzeb. Zapraszamy!