New Balance 1080v12
 
26 czerwca 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Finał biegu Grand Prix Szczecin Runnersclub.pl


artykul

Warto w swoim biegowym kalendarzu zaznaczyć datę 30 czerwca na czerwono. Przewidzieliśmy dla szczecińskich biegaczy wiele atrakcji. Wśród wszystkich uczestników biegu rozlosujemy jeden damski i jeden męski zegarek Garmin Forerunner 10. Oczywiście, jak co miesiąc, do wygrania będą również buty do biegania adidas, opaski kompresyjne CompresSport i wiele innych nagród rzeczowych.

Po biegu uczestnicy będą mogli wziąć udział w krótkich sportowych zabawach, w których będzie można wygrać koszulki do biegania Nike z nadrukiem Runnersclub.pl.
Na biegu pojawią się również gwiazdy sportowe, swój udział w imprezie zapowiedzieli m.in. Bartosz Nowicki (brązowy medalista Mistrzostw Europy), Monika Pyrek (srebrna medalistka Mistrzostw Świata), Przemysław Stańczyk (srebrny medalista Mistrzostw Świata), Konrad Wasielewski (złoty medalista Igrzysk Olimpijskich).
Trasa obejmuje 5 km leśnych dróg i duktów. Start biegu jest zaplanowany na godz. 11.00, zapisy i odbiór chipów od 9.00 do 10.30. 

gp 23

Każdy uczestnik zostanie wyposażony w przypinanego do sznurówek czipa. Dzięki temu komunikat o pełnych wynikach biegu będzie podany bezpośrednio po zakończeniu rywalizacji. Wyniki biegu będą również przesłane do uczestników drogą elektroniczną (e-mail). Każdy zawodnik otrzyma także sms-a ze swoim czasem i zajętym miejscem. 

Oficjalne wyniki będą podane na stronach www.runnersclub.pl oraz www.maratonczykteam.szczecin.pl
Zapisy na bieg również prowadzimy drogą elektroniczną http://www.gpszczecin.sts-timing.pl. Oczywiście nie rezygnujemy ze standardowej formy zapisów; będzie można to zrobić w dniu biegu, w biurze zawodów od godziny 9:00 do 10:30.
Pierwszej trójce Pań oraz Panów zostaną wręczone specjalne statuetki 10 Grand Prix oraz profesjonalne koszulki biegowe Runnersclub.pl, w najbliższą niedzielę nagrodzimy pucharami również zwycięzców edycji 2012-2013
Serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy!
Zapisy elektroniczne pod linkiem: http://www.gpszczecin.sts-timing.pl
Organizator: Maratończyk Team Szczecin
Sponsor główny: RunnersClub.pl
Sponsorzy: adidas, CompresSport
Sponsor techniczny: Newline