NB 1080v12
 
3 kwietnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Energy Takeover Warsaw – limit miejsc wyczerpany!


Limit osiągnięty – 300 osób zarejestrowanych na The Energy Takeover Warsaw. To szczęśliwcy, którzy wezmą udział w biegu innym niż wszystkie. Zainteresowanie było ogromne. Nic w tym dziwnego, bo to wyjątkowa gra miejska, która zakończy się energetyczną imprezą. Labirynty ulic, parki, zaułki i ścieżki miasta będą areną dla biegaczy, którzy na wyznaczonych trasach pokonają tzw. boosty, wyzwalające moc i siłę. Wystartują trzy drużyny, którymi pokierują ambasadorzy biegu – Agnieszka Szulim, Kasia Burzyńska i Piotr Kędzierski. Zwieńczeniem wieczoru będzie energetyczne afterparty, na którym zagrają Exboyfriends i Dj Invent. Biegacze, którym nie udało się w środę zapisać, będą mieli możliwość wygrania zaproszeń na bieg i afterparty przez konkursy na Facebooku.

EnergyTakeOverWarsaw zapisy FOTO7
1 kwietnia w Sklepie Biegacza Warszawa – Powiśle pojawiło się wiele osób zainteresowanych rejestracją na najbardziej energetyczną grę miejską dla biegaczy. Kolejka ciągnęła się w nieskończoność, a najwytrwalsi dostali upragnioną opaskę, która uprawnia ich do startu. Zapisującym towarzyszyła Kasia Burzyńska, która pokieruje jedną z grup. Dziennikarka była pod wrażeniem wszystkich osób, które przyszły do sklepu: – Jak widzę tę wielką kolejkę ludzi, którzy chcą biec i są w stanie czekać tu godzinami, żeby tylko się zapisać, to serce mi rośnie do granic możliwości! To jest super energetyczna impreza, pozytywna, ze świetnymi ludźmi i niech żałują ci, których tu dziś 
z nami nie ma.
The Energy Takeover Warsaw to gra dla osób, które kochają bieganie, lubią Warszawę, chcą poznać nowych ludzi i zabawić się do białego rana. Biegacze będą eksplorować Śródmieście w blasku latarni. Trzema drużynami pokierują Agnieszka Szulim, Kasia Burzyńska i Piotr Kędzierski, których wesprą profesjonalni trenerzy biegowi. Wśród nich jest Hubert Duklanowski, który nie może się doczekać, by wystartować razem ze swoją drużyną. – To impreza niewiarygodnie energetyczna i tę energię chcę z moimi biegaczami spożytkować na sportowo, na biegowo, radośnie.
Podczas samej gry miejskiej każdy z zespołów będzie reprezentował inne barwy i pracował w grupie na zwycięstwo całej drużyny. Liderzy będą dopingować uczestników na trasie biegu, a po nim bawić się razem podczas imprezy nakręconej m.in. przez Piotra Kędzierskiego. – Po takim wysiłku fizycznym potrzebna jest odrobina relaksu, odprężenia, pozbycia się emocji, które towarzyszą sportowej rywalizacji. Myślę, że w naszym towarzystwie to się uda – mówił podczas zapisów Piotrek.

EnergyTakeOverWarsaw zapisy FOTO10

Bieg – daj się ponieść energii
Szalona rywalizacja na 10-kilometrowej trasie. Zawodnicy podzieleni na zespoły – niebieski, różowy i żółty, będą ścigać się na trzech różnych trasach. Na nich napotkają cztery punkty „boosty”, które dodadzą im energii. Po przebiegnięciu dystansu zawodnicy na mecie otrzymają unikatowe koszulki #energytakeoverWarsaw.
Afterparty – niech moc będzie z Tobą
Tego jedynego wieczoru Teatr WARSawy zmieni się w miejsce imprezowe. Muzyka wypełni jego monumentalne wnętrza, a uczestnicy będą mieli niecodzienną szansę przeżyć jedną z najbardziej energetycznych imprez w mieście rozkręconych przez Exboyfriends i Dj Inventa. Zabawa potrwa do białego rana. Limitowane zaproszenia, dla osób niebiorących udziału w biegu, będą do zdobycia w wielu konkursach. Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.
adidas Ultra BOOST™ – biegaj jak nigdy dotąd
Gra miejska jest dedykowana nowemu modelowi butów adidas Ultra Boost. Dzięki piance boost stworzonej z 2,5 tysiąca małych kapsułek treningi są lżejsze i dużo przyjemniejsze. To także świetna amortyzacja: podeszwa pochłania energię i odciąża stawy, które podczas wykonania tysięcy kroków na każdym treningu „dostają w kość”.
Plan imprezy 11 kwietnia:

21:00 – start biegu z trzech punktów w Warszawie
22:00 – afterparty w Teatrze WARSawy
Redakcja Bieganie.pl