NB 1080v12
 
17 marca 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

Eksperci Reebok


Grupa wybitnych biegaczy i trenerów podjęła współpracę z marką Reebok. Przez najbliższy rok będą pełnić funkcję Ekspertów Biegowych Reeboka. Eksperci Biegowi Reeboka to doświadczeni sportowcy, którzy reprezentowali nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich oraz Mistrzostwach Świata i Europy. W skład grupy weszli:
Zbigniew Nadolski – wielokrotny medalista mistrzostw Polski w biegach długich, a obecnie jeden z najbardziej cenionych trenerów od biegów długodystansowych. Jego podopieczną jest m.in. Karolina Jarzyńska, aktualnie najlepsza polska maratonka.
Anna Jakubczak – jedna z najbardziej wybitnych polskich biegaczek średniodystansowych w historii; trzykrotna uczestniczka Igrzysk Olimpiskich na dystansie 1500 m (6 m – Sydney, 7m – Ateny).
Aniela Nikiel – multimedalistka mistrzostw Polski na długich dystansach, reprezentantka Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach (maraton).

Wojciech Kałdowski – brązowy medalista Halowych Mistrzostw Europy na dystansie 800 m, jeden z najbardziej utalentowanych biegaczy średniodystansowych w historii polskiej lekkoatletyki.

Eksperci Biegowi Reeboka będą doradzać biegaczom – amatorom we wszystkich aspektach treningu biegowego, a także w doborze sprzętu do biegania podczas wybranych biegów ulicznych w całej Polsce.

Utworzenie grupy Ekspertów Biegowych Reeboka jest kolejnym etapem współpracy Reeboka z wybitnymi, polskimi lekkoatletami. Wcześniej byli oni obecni w sklepach Intersport podczas sezonowych akcji promocyjnych „Buty na stopy”.

Celem marki jest dotarcie do początkujących biegaczy oraz zachęcanie ludzi do biegania poprzez ukazanie radości, jaką można czerpać z tej formy sportu i rekreacji.

Planowaniem i realizacją działań promocyjnych produktów runningowych marki Reebok zajmuje się agencja marketingu sportowego Sport Evolution.

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl