16 września 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ciesz się bieganiem w Warszawie i wygrywaj!


Adidas – oficjalny sponsor 38. PZU Maratonu Warszawskiego, pokazuje, że bieganie to ludzie, miejsca i ich dobra energia.  Poczujcie to! Weźcie udział w  konkursie #WHYIRUNWARSAW, przyjdźcie na specjalną strefę adidas na EXPO Sport&Fitness i na strefę na mecie, gdzie będzie można zrobić sobie profesjonalne zdjęcie na podium.
Wygraj zapas sprzętu biegowego od adidas i wyjątkowy weekend w Warszawie
Każdy biegacz ma swoją historię. Pokaż wszystkim, dlaczego biegasz w Warszawie! Wstaw na Instagrama zdjęcie z hashtagiem #whyirunwarsaw i czekaj na dobre wieści. 


Nagrodą główną w konkursie jest roczny zapas sprzętu biegowego od adidas oraz wyjątkowy weekend w Warszawie, podczas którego zwycięzcę czeka m.in. relaks w SPA, pozytywna zmiana wizerunku (fryzjer, wizażysta, stylista), profesjonalna sesja zdjęciowa oraz wyjątkowy trening ze zwiedzaniem Warszawy w tle. Do wygrania także zegarki miCoach Fit Smart lub plecaki Terrex Speed Backpack. Na strefie adidas podczas Expo Sport&Fitness znajdziecie wielką galerię Waszych fotografii i każdy będzie mógł odebrać wydruk swojego zdjęcia

Konkurs trwa od 14 do 24 września. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko opublikować zdjęcie z hashtagiem #WHYIRUNWARSAW (profil na Instagramie musi mieć status publiczny).

Strefa adidas na Expo 38.PZU Maratonu Warszawskiego
Wszystkich biegaczy i kibiców zapraszamy na strefę adidas podczas Expo Sport&Fitness! Będzie tam można zaopatrzyć się w produkty z najnowszej kolekcji biegowej adidas, zbadać ruch stopy i dobrać odpowiednie obuwie za pomocą Run Genie oraz odebrać maratońskie tatuaże z międzyczasami, które ułatwią kontrolę tempa biegu. Będziemy się też oznaczać na wielkiej, biegowej mapie Warszawy! Na strefę zapraszamy w piątek (23.09) w godz. 12-20 i w sobotę w godz. 10-20.

Strefa foto na mecie
Kolejną atrakcją jest specjalna strefa foto na mecie Maratonu i Biegu na Piątkę, na której zdjęcia będą robić profesjonalni fotografowie. Pokaż nam, jak cieszysz się z ukończonego biegu i zrób sobie zdjęcie z medalem!  

Szczegółowe informacje znajdziecie na: www.pzumaratonwarszawski.com/WHYIRUNWARSAW