NB 1080v12
 
9 lipca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Biegiem do Truchtu!


W marcu otworzyliśmy w Łodzi nowy sklep dla biegaczy i triathlonistów – Trucht.com – Centrum Endorfin. Chcemy promować w naszym mieście nową jakość biegania, a przede wszystkim stworzyć przestrzeń dla miłośników sportu. Dzięki naszemu doświadczeniu doradzamy jak trenować efektywniej i czerpać z biegania jeszcze więcej radości.

3

Jesteśmy sportowcami

Trucht.com – Centrum Endorfin powstał z myślą o wszystkich miłośnikach biegania oraz triathlonu. Sklep jest wynikiem połączenia naszej pasji do sportu oraz wieloletniego doświadczenia zebranego podczas pokonywania kolejnych kilometrów. Sport to nasza miłość od lat. Ekipę Truchtu tworzą: Krzysztof Józefowicz – współorganizator kolejnych edycji biegu Dycha Justynów-Janówka, jednej z popularniejszych imprez biegowych w województwie łódzkim, wielokrotny maratończyk, ukończył triathlon na dystansie Ironman. Patryk Józefowicz – organizator turniejów siatkówki plażowej – Plaża Janówka, także mocno związany z biegiem organizowanym w Janówce i Justynowie, zawodnik Amatorskiej Ligi Siatkówki w Łodzi, który na koncie ma triathlon na dystansie ¼ Ironman, a teraz przygotowuje się do swojego debiutu w maratonie. W skład naszego zespołu wchodzi również Miłosz Socha – najszybszy biegacz w Trucht.com, który ma za sobą tysiące wybieganych kilometrów i nie wyobraża sobie życia bez zmęczenia. Pokonał 100 kilometrów w Biegu Siedmiu Dolin w Krynicy-Zdrój oraz „złamał” trzy godziny w łódzkim maratonie.
4
Jesteśmy profesjonalistami

2Naszym klientom oferujemy profesjonalny dobór obuwia, który opiera się na video analizie biegu oraz indywidualnym dopasowaniu butów dla każdego biegacza. Proces polega na weryfikacji kroku biegowego na bieżni, który pozwala indywidualnie dobrać obuwie do potrzeb konkretnego sportowca. W naszej ofercie znajdują się tylko specjalistyczne marki obuwia (Brooks, Saucony, Icebug) oraz kolekcja odzieży runningowej (Brooks, Saucony, Compressport, Nessi, Shock Absorber). Fani biegania znajdą u nas także akcesoria oraz odżywki dla sportowców (TomTom, Torq, Squeezy, Fuelbelt, Compressport, Camelbak). Dodatkowo na nasz asortyment składa się także odzież triathlonowa, w tym pianki oraz akcesoria specjalistycznej firmy Zerod.

Trucht.com – Centrum Endorfin to nie tylko sklep z profesjonalnym sprzętem biegowym. Naszym celem było stworzenie miejsca, do którego każdy będzie chciał wracać po nowe inspiracje i doświadczenia. Trucht.com to centrum spotkań wszystkich miłośników sportu. Miejsce, gdzie biegacze mogą porozmawiać o treningach, nadchodzących startach, sprzęcie biegowym oraz uzyskać porady specjalistów. 
5

Jesteśmy dla Ciebie

Organizujemy cykliczne spotkania połączone z merytorycznymi warsztatami, które dotyczą wielu aspektów, łączących się ze sportami wytrzymałościowymi. Prowadzimy także wspólne treningi biegowe, dla tych, którzy mają problem z motywacją do biegania samemu lub po prostu lubią ćwiczyć w grupie.

Serdecznie zapraszamy doświadczonych biegaczy, ale również tych, którzy swoją przygodę z bieganiem planują dopiero rozpocząć. Mieścimy się w Łodzi przy ul. Siewnej 15 (siłownia Vera Sport), ale mamy także swoją wirtualną przestrzeń na www.trucht.com, gdzie dostępny jest cały nasz asortyment oraz profil w portalu Facebook (www.facebook.com/trucht.lodz), na którym regularnie publikujemy zapowiedzi nadchodzących wydarzeń i przygotowujemy niespodzianki dla naszych fanów. 
Redakcja Bieganie.pl