New Balance 1080v12
 
5 marca 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Bezpłatna analiza stóp w RunnersClub.pl


Do końca marca przyjdź na bezpłatne badanie urządzeniem Running Station w naszym punkcie sprzedaży w Szczecinie przy ulicy Bieszczadzkiej 31. Nasz specjalista do spraw biegania jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 18:00.

RUNNING STATION niemieckiej firmy Currex GmbH to profesjonalne urządzenie do analizy biomechanicznej dla specjalistycznych sklepów biegowych. Stanowi kompletny system do przeprowadzania tego typu badań przy użyciu oprogramowania MotionQuest. Zawiera wysokiej jakości elektroniczny skaner optyczny do badania wysklepienia stopy oraz zintegrowany system wideo do analizy układu kostnego nóg.

runnersclub1

Dzięki niemu każdy biegacz w sposób obiektywny może dobrać buty biegowe odpowiednie dla swojego typu stopy. Badanie polega na wielostopniowej analizie statyczno-dynamicznej przeprowadzanej przez naszego specjalistę biegowego, której efektem jest spersonalizowany raport zapisywany w formacie pdf.

W ciągu kilku minut badania Running Station zeskanuje nasze stopy, przebada ułożenie naszych kolan w pozycji statycznej jak i dynamicznej, rodzaj przetaczania stopy i na bazie kilku czynników oceni naszą pronację.

stopy

Jednak to nie wszystko, w wyniku analizy klient    otrzymuje raport z rekomendacją najbardziej   odpowiedniego obuwia biegowego dostępnego na   naszym rynku. Urządzenie Running Station ma w   bazie buty do biegania wszystkich czołowych firm,   zdjęcia oraz podstawowe informacje o produkcie są   dostarczane przez samych producentów. Dzięki   temu masz pewność, że dobrane przez maszynę obuwie jest dla Ciebie najodpowiedniejsze, nie sugeruje tego sprzedawca lecz samo urządzenie. Dodatkowo w skład raportu wchodzi spis rekomendowanych ćwiczeń rozciągających i wzmacniających, leksykon najcięższych kontuzji oraz sposobów ich zapobiegania.