NB 1080v12
 
23 stycznia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Basia Muzyka wchodzi na Everest [KONKURS]


24 stycznia w Warszawie odbędzie się niezwykła impreza – Marriott Everest Run, czyli 24-godzinny bieg po schodach. Udział w zawodach zapowiedziała nasza stała czytelniczka i blogerka – Basia Muzyka (MEL.), która z tej okazji przygotowała dla was konkurs.

Hotel Marriott MER 04

Celem uczestników konkursu będzie wytypowanie ile razy w ciągu 24 godzin uda się MEL. wejść na Marriotta. Do wspięcia się na ośmiotysięcznik trzeba wejść na szczyt warszawskiego Hotelu Marriott (42 piętra) aż  65 razy. Czy uda się zrealizować ten cel?

– W Marriotcie robię spokojnie 8x 42 piętra i czuję się na tyle świeżo, że potem wracając do domu mogę jeszcze dość żwawo wbiegać po schodach w metrze czy w domu na 5 piętro. Czyli jest dobrze – to fragment z bloga Basi, dzięki któremu można prześledzić jej przygotowania do tego nietypowego biegu. Blog znajdziecie na naszym forum dyskusyjnym: https://www.bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=57&t=44490

W nagrodę koszulka i buff

Nagrodami w konkursie są koszulka oraz buff z pakietu startowego imprezy. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która jako pierwsza wytypuje prawidłowy wynik. W przypadku braku prawidłowej odpowiedzi pakiet trafia do Basi.

Typowanie potrwa do soboty (24.01), do godziny 8:00, czyli do momentu startu biegu. Każdy użytkownik może wytypować tylko jeden wynik.

Wszelkie informacje na temat biegu dostępne są na stronie www.everestrun.pl oraz na Facebooku (www.facebook.com/BiegiNaEverest). 

marriot_info.pngmarriot_newsy.pngmarriot_zapisy.pngmarriot_dyskusje.png
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl