New Balance 1080v12
 
19 stycznia 2008 Redakcja Bieganie.pl Sport

Badania w sklepie InterSport


inter_5241.jpg19-go stycznia w sklepie InterSport w Złotych Tarasach w Warszawie bieganie.pl wraz z ortoreh.pl robiło badania biegaczy pod kątem oceny ich biomechaniki i zarekomendowania im najlepiej do nich dopasowanych modeli butów biegowych.

Przy okazji w rozmowach z przedstawicielami InterSport uzyskaliśmy potwierdzenie, że od sezonu wiosna-lato 2008 można się będzie spodziewać w sieci sklepów InterSport na terenie całego kraju dosyć rozbudowanej oferty dla biegaczy.
Markami, które mają być tu na pewno obecne będą Adidas, Asics, Nike oraz co ciekawe dawno zapomniana przez biegaczy Puma, które chce jednak pokazać, że pazury ma nadal ostre.

Czekamy zatem na start nowego sezonu z nadzieją i niepokojem że nie okaże się, że buty będą dostępne ale tylko w Warszawie i wprawdzie wszystkie modele ale tylko na zamówienie i rzeczywiście od wiosny ale roku 2009. 🙂

To żarty, prosimy się jednak nie niepokoić, InterSport wydaje się być dosyć zdeterminowany żaby wejść na rynek biegowy z mocnym uderzeniem. Planowane są różne biegowe wydarzenia na których jednak oficjalne ogłoszenie przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Życzymy powodzenia.

broszurki2.gifNa potrzeby początkujących biegaczy, klientów centrów handlowych bieganie.pl przygotowało zestaw ośmiu broszurek traktujący o podstawowych aspektach biegania.
Gdyby były jakieś pytania, wątpliwości, uwagi prosimy pisać na adres redakcji.