New Balance 1080v12
 
24 lutego 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Babski weekend w ForPro


ForPro zaprasza Was na najbardziej kobiecy weekend roku. W ciągu dwóch dni czeka na Was wiele atrakcji, nagród, przyjemności i oczywiście sport: Trening N+TC prowadzony przez ambasadorkę Nike Women Annę Lewandowską, ćwiczenia z Master Trenerkami Nike+ Training Club – Katarzyną Wolską i Lidią Zamyłko oraz specjalne, kobiece treningi biegowe z ekspertami Nike+ Running. Wszystko to zakończone wspólną zabawą biegową Anią Lewandowską, podczas której czeka na Was wiele nagród-niespodzianek.

post1

Już teraz możecie powalczyć o pierwsze nagrody. Wśród kobiet, które dołączą do wydarzenia rozlosujemy buty z linii Nike Free oraz 3 staniki sportowe Nike wraz z indywidualnym dopasowaniem przez naszą brafitterkę!
7 MARCA – DZIEŃ SPORTU 

Tego dnia zapraszamy Was na treningi biegowe i fitness. Liczba osób na treningach jest ograniczona. Na treningi trzeba zapisać się osobiście w sklepie ForPro, ul. Myśliwiecka 4a, do piątku 6 marca. Maksymalnie można zapisać się na dwa treningi ( 1 biegowy i 1 N+ TC ). O starcie zapisów poinformujemy Was już niedługo w tym wydarzeniu, więc obserwujcie nas uważnie.
UWAGA 1: Każda z Was po treningu otrzyma pieczęć-potwierdzenie uczestnictwa na specjalnym kuponie, a tym samym upoważnienie do odbioru upominku, w którym znajdują się: kupon na wejście do „Su Saray Hammam &Spa”, książka Ani Lewandowskiej „Żyj zdrowo i aktywnie” oraz karta zniżkowa do ForPro! 
UWAGA 2: Pieczęć uczestnictwa w jednym z treningów będzie jednocześnie zaproszeniem do specjalnej zabawy biegowej z Anią Lewandowską, która rozpocznie się w sobotę o godz. 16:00. Podczas tej gry będziecie mogły na biegowo odszukać stacje ukryte na trasie biegu, w których schowamy bardzo fajne nagrody, min.:
• 15 PODWÓJNYCH ZAPROSZEŃ NA WSPÓLNY TRENING N+TC I ŚNIADANIE Z ANIĄ LEWANDOWSKĄ, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 8 MARCA O GODZ. 09:30 W KLUBIE oh lala, UL. MAZOWIECKA 9
• 5 par butów biegowych Nike Flyknit Lunar 3
• 10 zaproszeń do klubu fitness Oh lala
• 5 zaproszeń do salonu Nail Spa 
• 5 pakietów kosmetyków 
• 5 masaży w salonie „Su Saray Hammam & Spa” 
PROGRAM ZAJĘĆ

10:00 – 11:00
Trening biegowy nr 1 / PIERWSZY, PIĘKNY KROK 
Czyli nauka ładnego i efektywnego biegania z ekspertami Fizjoperfekt 
LUB
Trening fitness Nike+ Training Club z Anną Lewandowską
12:00-13:00
Trening biegowy nr 2 / SIŁA I MOC W BIEGANIU – JAK TO SIĘ ROBI?
z udziałem trenerek Nike+ Running na Agrykoli 
LUB
Trening fitness Nike+ Training Club z Lidią Zamyłko
14:00 – 15:00 
Trening biegowy nr 3 / SPRAWNA I SZYBKA JAK GAZELA 
z udziałem trenerek Nike+ Running na Agrykoli 
LUB
Trening fitness Nike+ Training Club z Katarzyną Wolską
16:00 – 17:15 Spotkanie organizacyjne, rozgrzewka i bieg z Anią Lewandowską
17:15 – 18:00 Podsumowanie gry, poczęstunek
Udział w treningach jest bezpłatny, wszystkie uczestniczki będą mogły przebrać się w sklepie oraz przechować zbędne rzeczy na czas treningu. 
8 MARCA – DZIEŃ KOBIET

Pełen odpoczynek, relaks połączony z pozytywna atmosferą i nietuzinkowym klimatem. Ten dzień jest dla Was wszystkich bez względu na to, czy brałyście udział w treningach, czy nie. W godzinach trwania imprezy będziecie mogły skorzystać z darmowego manicure od Nail Spa, 20% rabatu w ForPro, porad dietetyczki z Hight Level Center, stylistki i najlepszej brafitterki w Polsce, założycielki salonów Li PARIE Joli Lewickiej. 
Dodatkowo, w godzinach 13:00 – 15:00 zapraszamy wszystkie Was na spotkanie, podczas którego można będzie zdobyć autograf Ani Lewandowskiej, która będzie podpisywała swoje książki u nas w sklepie.
I oczywiście przez cały weekend obowiązuje zniżka 20% na całą nową kolekcję! Zapraszamy do odnowionego ForPro!

Do wzięciu udziały w pierwszym dni wymagane jest ukończone 18 lat, natomiast w drugim dniu zapraszamy wszystkich chętnych!
Zespół ForPro