NB 1080v12
 
9 maja 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Atest tras i nowy sponsor!


lodz_230_3.jpgPrzygotowania do Łódź Maratonu w pełni, do startu pozostał niespełna miesiąc. W miniony weekend zarówno trasa biegu na 10 km, jak i maratonu uzyskały atest PZLA. Natomiast do grona sponsorów dołączyła firma odzieżowa adidas oraz sieć sklepów sportowych Decathlon.
Teraz trasa maratonu i biegu na 10 km została w miniony weekend poddana skrupulatnym pomiarom i uzyskała atest PZLA. Dzięki temu biegacze będą mogli podczas Łódź Maratonu oficjalnie bić swoje rekordy, a wyniki będą tak dokładne, jak to tylko możliwe.

Impreza zyskała też nowych sponsorów. Tytularnym sponsorem biegu na 10 km, który odbędzie się równolegle z Łódź Maratonem, została firma adidas. W związku z tym bieg otrzymał oficjalną nazwę „adidas 10k run”, a każdy, kto zdecyduje się wziąć w nim udział znajdzie w pakiecie startowym pamiątkową koszulkę marki adidas. Bieg na 10 km to propozycja dla tych, którzy lubią biegać, ale nie czują się jeszcze na siłach, by pokonać dystans maratoński.

Sponsorem Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie została również sieć sklepów sportowych Decathlon. Dzięki tej współpracy każdy uczestnik maratonu otrzyma w pakiecie startowym koszulkę technologiczną marki Kalenji z niepowtarzalnym, pamiątkowym nadrukiem.

Więcej informacji na stronie www.lodzmaraton.pl.

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl