NB 1080v12
 
26 września 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Aktywny relaks w strefie TIMEX


Przyjdź na Stadion Narodowy, dopinguj uczestników Maratonu Warszawskiego i korzystaj z atrakcji!

logo_Timex.jpg

Warszawa, wrzesień 2012 – Już od 9:00 rano w najbliższą niedzielę strefa Timex na płycie Stadionu Narodowego zaprasza do skorzystania z wielu atrakcji – zarówno dzieci, jak i dorosłych.
„Dla najmłodszych przygotowaliśmy malowanie twarzy, kącik rysunkowy, będzie też niespodzianka. Na dorosłych czekają gry planszowe, strefa leżakowania, książki, prasa” – jednym słowem chillout – mówi Bartosz Szlązkiewicz, Marketing Manager Timex Group Polska. – „Chcemy, by Maraton Warszawski był miejscem spotkań całych rodzin. Timex od lat aktywnie wspiera biegaczy wyposażając ich w zaawansowane zegarki i pulsometry. Nie zapominajmy jednak, że za sukcesem każdego biegacza stoi wyrozumiała rodzina i przyjaciele. Właśnie dla nich stworzyliśmy strefę chilloutu – na wzór maratonów w Nowym Jorku czy w Londynie.”
Na wszystkich czeka też turniej badmintona przeprowadzony pod okiem trenerów, wielokrotnych medalistów Mistrzostw Polski: Karoliny Brzezińskiej oraz Jacka Jagodzińskiego. Między 10:00 a 14:00 co godzinę zapraszamy do uczestnictwa w konkursie, będącym rywalizacją 10 uprzednio zapisanych osób.
Wstęp wolny. ZAPRASZAMY!
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl