NB 1080v12
 
27 listopada 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Akademia Biegania Radeco zaprasza na treningi we Wrocławiu


„Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają bieganie i na tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą”

akademia biegania fb

Od 3 grudnia we Wrocławiu rozpoczynają się treningi z Akademią Biegania Redec. Zajęcia prowadzone przez doświadczonego biegacza i trenera odbywać się będą w każą środę o 18:30 i sobotę o godzinie 10:00 w Parku Tysiąclecia. 

Akademia Biegania Redeco, to jedyna na rynku oferta łącząca elementy profesjonalnego treningu biegowego z elementami teorii w formie prelekcji. Dodatkowym atutem Akademii jest zaplecze sanitarne z szatniami i odnowa biologiczna w Centrum Squasha Redeco oraz piękne tereny rekreacyjne Parku Tysiąclecia, gdzie odbywają się zajęcia praktyczne. Już dziś wybierz jedna z dwóch form: zajęcia grupowe bądź zajęcia indywidualne.
Zajęcia grupowe – podczas zajęć przekażemy wiedzę na temat biegania, treningu biegowego, ogólnych informacji o żywieniu, doborze stroju itp. Każde zajęcia zaczynają się częścią teoretyczna, na dany temat. Wprowadzenie do zajęć odbywa się w Centrum Squasha Redeco, następnie prowadzone są zajęcia w terenie w Parku Tysiąclecia.
Termin: Środa 18.30-20.00, Sobota 10.00-11.30,
Koszt: Abonament miesięczny 119 zł (cena zawiera 5h odnowy biologicznej w strefie basenowej Centrum Squasha Redeco)
Tylko teraz dla każdego klubowicza dedykowana koszulka techniczna.

koszulka akademia

Zajęcia indywidualne – przeznaczone dla osób z konkretnymi potrzebami. Trening dla osób, które chcą zacząć biegać, chcą sprawdzić się w biegach masowych, chcą schudnąć, potrzebują porady profesjonalnego trenera.
Termin: ustalany indywidualnie,

Koszt: 80 zł/zajęcia.
Sylwetka trenera – zajęcia prowadzi Łukasz Bób – trener lekkiej atletyki i instruktor odnowy biologicznej, absolwent AWF Wrocław, biega od 18 lat, w tym 10 lat jako zawodnik, medalista Mistrzostw Polski w biegach średnich.
Redakcja Bieganie.pl