New Balance 1080v12
 
27 września 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

35. PZU Maraton Warszawski – adidas przygotował 20 proc. zniżki dla biegaczy


adidas chce aby bieg, któremu partneruje – 35. PZU Maraton Warszawski był niezapomnianym i wyjątkowym przeżyciem dla jego uczestników. Przykład? Przygotowaliśmy zniżki dla wszystkich świeżo upieczonych maratończyków!

Boost Warsaw

10 000 maratończyków z adidas
Około 10 000 maratończyków na trasie, tysiące biegaczy w towarzyszącym wyścigu na 5 km, tłumy Warszawiaków wokół trasy – tak można streścić to, co odbędzie się 29 września na ulicach stolicy. Atmosferę podgrzeje także adidas. Trasę 35. PZU Maratonu Warszawskiego podzieliliśmy na widoczne strefy odpowiadające stanowi zmęczenia w danym momencie, a kibiców i fanów wsparliśmy wypasionymi narzędziami do dopingu (WIĘCEJ DOWIECIE SIĘ TUTAJ -> http://a.did.as/16Ww7Vg). 

adidasRunning

Co po minięciu mety? Bonus dla wszystkich uczestników Maratonu od adidas!
Wziąłeś udział w 35. PZU Maratonie Warszawskim? Gratulujemy – możesz być z siebie dumny. Aby  udowodnić Ci to, jak wielkie wrażenie zrobiłeś na nas swoim wyczynem przygotowaliśmy dla Ciebie prezent – zniżkę 20 proc. w sklepach adidas w Złotych Tarasach i Galerii Mokotów na kolekcję Running. Aby zgarnąć zniżkę wystarczy przyjść do sklepu ze swoim numerem startowym i pokazać go sprzedawcy przed dokonaniem zakupu. Zniżkę można wykorzystać tylko raz na jeden numer startowy. Akcja trwa od 29.09.13 do 13.10.13.