NB 1080v12
 
18 września 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

35. PZU Maraton Warszawski – adidas dostarczy biegaczom nieskończonej energii


Biegniesz? Kibicujesz? Dzięki adidas, 35. PZU Maraton Warszawski będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich, którzy 29 września dołączą do nas na trasie 42,195 km i wezmą udział w najbardziej niesamowitej biegowej imprezie w Polsce!

boost_warsaw_01.jpg

Dodamy Warszawie energii… razem!
Podstawą wszystkich działań jest aplikacja na www.facebook.com/adidasRunningPL. Daje ona możliwość aktywnego dodawania energii twardzielom, którzy mierzą się z dystansem Maratonu poprzez kibicowanie. Do wyboru są trzy formy dopingu: poprzez specjalne billboardy rozmieszczone na całej trasie, unikalne flagi kibica oraz dla uczestników Maratonu – opaski boost, zawierające osobiste i emocjonalne treści, które będą mogli odczytać w krytycznych dla swojego biegu momentach. 
42 195 m – podzielimy na strefy
Trasę 35. PZU Maratonu Warszawskiego podzielimy na widoczne strefy odpowiadające stanowi zmęczenia w danym momencie. Każda z nich będzie zawierać motywujące hasła stworzone przez kibiców. Ostatnia strefa, nazwana „strefą boost” składać się będzie z większej ilości aktywności, których celem jest dodanie energii w końcowej, najtrudniejszej fazie biegu, kiedy większość biegaczy boryka się z tzw. „ścianą”. Na maratończyków będzie czekał DJ, grający najbardziej energetyczne utwory (wybrane przez samych biegaczy), oraz zorganizowany tuż przed samą metą doping kibiców.

boost_warsaw_02.jpg
Strefy adidas na 35. PZU Maratonie Warszawskim

Eksperci adidas Running, czekają na Ciebie
27-28 września na Stadionie Narodowym, do dyspozycji wszystkich odwiedzających EXPO Sport&Fitness, będą eksperci adidas Running. Będziecie mieli możliwość spotkania Tomasza Lewandowskiego – trenera mistrza Europy na 800 m z Barcelony i czwartego zawodnika mistrzostw świata w Moskwie – Marcina Lewandowskiego oraz Julitę Kotecką – trenerkę, a także psychologa Wojciecha Herrę, dietetyk Katarzynę Biłous i fizjoterapeutę Łukasza Wilgockiego. Chcecie ich poznać? Już teraz odpowiadają na Wasze pytania na specjalnej, rozbieganej zakładce adidas adidas.bieganie.pl.
Do zobaczenia na trasie!
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl