philips
 
29 czerwca 2016 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Riqqon, system katalogowania medali


Riqqon, Modułowy system katalogowania medali potrzebuje waszego wsparcia. Medal: ogniskowa, która skupia każdą kroplę potu przelaną na treningu. Każdy moment zwątpienia, który musiałeś przezwyciężyć, aby nadal przeć na przód. Każde z setek wyrzeczeń, które musiałeś ponieść, aby stać w miejscu w którym teraz jesteś. To Twoja nagroda. To więcej niż przedmiot. To świadectwo Twojej ciężkiej pracy, i każdej, z wielu zwycięskich bitew które stoczyłeś z przeciwnikami, własnymi słabościami i przeciwnościami losu.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o pojawieniu się na rynku zawieszek na medale RIQQON.

Oferta RIQQON rozszerzyła się o modułowe tablice na medale, wykorzystujące wcześniej opisywane zawieszki. Tablice wykonane są z dębowego 15mm drewna.

RIQQON system pozwala odpowiednio wyeksponować medale i nadać im należną oprawę. Złożenie swojej własnej, niepowtarzalnej kolekcji jest bardzo proste. Podstawową jednostką jest jeden "moduł", czyli prostokąt o wymiarach 126x140mm (szer x wys), w którym możemy umieścić jeden medal. Do dyspozycji mamy następujące tablice: 1,2,3,4,5-modułowe, półkę na trofeum (wielkości jednego modułu) oraz tablicę na numery startowe (wielkości 2×2 moduły). Każdy moduł posiada identyczny zestaw otworów montażowych, dzięki czemu możemy dowolnie konfigurować swoją kolekcję, a możliwe jest to dzięki zastosowaniu znajdujących się w zestawie łączników mimośrodowych.

Tablice systemu RIQQON umożliwiają m.in. katalogowanie medali, np. według dystansu:
katalogowanie dystans
​lub według daty:
katalogowanie rok
Ponadto tablica na 5 medali idealnie pasuje do wyeksponowania korony maratonów (lub półmaratonów) polskich.
koronapolmaratonow

​W chwili obecnej trwa kampania crowdundingowa na portalu Stwórz Mistrza.

Twórcy RIQQON zdobyte środki przeznaczą na uruchomienie własnej produkcji, dzięki temu otrzymamy produkty RIQQON w lepszych cenach. Zachęcamy do wspierania kampanii, tym bardziej, że za wsparcie otrzymujemy produkty RIQQON z niejednokrotnie ponad 60% rabatem w stosunku do ceny rynkowej.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej:
www.riqqon.pl
profilu na Facebook:
www.facebook.com/riqqon
oraz Instagram:
www.instagram.com/riqqon