NB 1080v12

9 marca 2015 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Praca przy akcji promocyjnej

Kogo szukamy? Pasjonatów biegania (mile widziany studenci lub absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego) z doświadczeniem w pracy w sklepie z asortymentem biegowym.

Oczekiwania:
zainteresowanie tematyką treningu biegowego;
dyspozycyjność w weekendy (piątek-niedziela)  do 19 kwietnia 2015;
mile widziane  osoby z Warszawy i okolic;
doświadczenie w pracy w sklepie z asortymentem biegowym;

Obowiązki:
praca przy akcji promocyjnej;
sprzedaż i promocja produktów biegowych;

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie;
sprzęt sportowy;
zdobycie doświadczenia w pracy z naszą firmą.

Prosimy o wysyłanie swojego CV na adres e-mial: piotr.betkowski@puma.com do 11.03.2015.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Redakcja Bieganie.pl