New Balance 1080v12
 
25 stycznia 2010 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Klub Biegacza Nike


Szanowni czytelnicy. Od 26 stycznia znajdziecie na naszej stronie nowy dział.

Co to jest? O co w tym chodzi?

Jak pewnie wiecie, Nike przez wiele lat prowadziła swoją działalność biegową pod szyldem www.sciezkibiegowe.pl. Jednak w tym roku zdecydowano się na scentralizowanie komunikacji z biegaczami, dzięki nowej witrynie Nikerunning.com. Od niedawna funkcjonuje polska  wersja tej strony, poświęcona w całości bieganiu.

Tyle, że działania Nike nie kończą się na wirtualnym bieganiu – przez lata aktywnego działania Ścieżek Biegowych i organizacji oryginalnych imprez sportowych, Nike stworzyła w naszym kraju ciekawy program propagujący bieganie oraz kilkusetosobowy Klub Biegacza Nike.

Firma Nike zaproponowała naszej redakcji, aby przenieść całą swoją działalność klubową na stronę bieganie.pl, że będzie to po prostu najbardziej naturalne i najbardziej dostępne miejsce w Polsce, w którym potencjalny klubowicz – biegacz znajdzie informacje o Klubie i akcjach związanych z jego działaniem.

Jakie korzyści wynikają z uczestnictwa w Klubie Biegacza Nike?

1. Możecie liczyć na zindywidualizowane plany treningowe, ułożone między innymi przez Mariusza Giżyńskiego, Kubę Wiśniewskiego, Kamila Poczwardowskiego (odsyłamy do bazy PUMAPRO 🙂 ). Programy są poprzedzone indywidualnym wywiadem.

2. Możecie liczyć na pomoc specjalistów w zakresie fizjoterapii: Szczepana Figata i Ewy Witek-Piotrowskiej

3. Dieta może być dla was ułożona przy udziale niedawno pozyskanego do współpracy z Nike Jakuba Czaji. Doktoranta zakładu bromatologii gdańskiej Akademii Medycznej a jednocześnie byłym zawodnikiem, siódmym na polskiej liście all-time na 3000m pprz.

4. Otrzymacie 10% zniżki na z kolekcji Nike Running, którą możecie zrealizować w kilkudziesięciu sklepach w całej Polsce.

Klub biegacza to także strona o imprezach organizowanych przez Klub Biegacza Nike, ułatwiony lub tańszy dostęp do wykładów teoretycznych,  obozów sportowych organizowanych przez Klub, zniżka za wpisowe na niektórych zawodach.

Wg mnie szczególną zaletą jest możliwość kontaktu z dużej klasy specjalistami, którzy odpowiedzą na wasze indywidualne problemy.

Roczna opłata za członkostwo w Klubie Nike to 30 zł.

Rejestrując się i dokonując opłaty otrzymujecie Kartę Klubową ważną rok.

Na forum bieganie.pl powstanie odrębna, otwarta sekcja Klubu Biegacza Nike, w której wszyscy klubowicze będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu między sobą orazi dyskusji na wszelkie tematy.

Zapraszamy do Klubu Biegacza Nike. Bieganie.pl stanie się dzięki niemu bardziej różnorodne a Klub dzięki promowaniu obecności na bieganie.pl stanie się jeszcze większym i bardziej zintegrowanym z krajowym podwórkiem, klubem biegowym.

Pozdrawiam, Adam Klein, bieganie.pl