New Balance 1080v12
 
7 kwietnia 2016 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

KalendarzBiegowy.pl: Zamień punkty na buty do biegania [KONKURS]


Marzysz o nowych butach biegowych? A może potrzebujesz wiosennych ciuchów do biegania? Aby je zdobyć nie trzeba wcale wydawać pieniędzy. Atrakcyjny sprzęt biegowy można otrzymać między innymi za aktywność w naszym serwisie KalendarzBiegowy.pl. Dodatkowo organizujemy konkurs ze znajomości kalendarza, w którym wygrać można trzy koszulki biegowe od Bieganie.pl!

Kalendarz Biegowy to serwis, w którym główne treści dostarczają jego użytkownicy. Użytkownicy ci za każdą dodaną imprezę oraz niemal każdą informację ich dotyczącą otrzymują punkty. Punkty te natomiast mogą wymieniać na wybrane przez siebie produkty w Sklepie Biegacza. Zasada jest więc dziecinnie prosta i dotyczy każdego użytkownika serwisu. Oto jak to pokrótce działa:

kalendarz_kupony_info.jpg

Co jest punktowane?

Aby odebrać najtańszą nagrodę (bon na zakupy o wartości 100 zł) należy uzbierać 9300 punktów. Jak te punkty zdobyć? Najlepiej dodając do kalendarza nowe zawody. Dodawanie nowych imprez jest najlepiej punktowane (za jedne zawody można zdobyć nawet kilkaset punktów), choć jednocześnie coraz trudniej znaleźć biegi, których jeszcze w serwisie nie ma. Jeżeli więc chcecie zbierać punkty, a nie macie informacji o nowych biegach to warto uzupełniać dane w już dodanych zawodach.

Co ważne edytować można dane w zawodach dodanych przez innych użytkowników. Aby to zrobić należy zostać redaktorem podstrony danej imprezy. W tym celu należy zalogować się, wejść na stronę zawodów i kliknąć w przycisk Zostań redaktorem umieszczony z prawej strony pod nagłówkiem. Po zaakceptowaniu zgłoszenia przez administratora będzie można edytować interesujące nas zawody.

Liczba punktów przyznawanych za poszczególne aktywności uzależniona jest od dwóch elementów. Po pierwsze na ich wysokość ma wpływ istotność informacji (np. wyżej punktowane jest przyznanie głównej nazwy imprezy – 20 punktów, niż nadanie imprezie nazwy alternatywnej – 5 punktów). Po drugie liczy się to, gdzie ta impreza jest organizowana. Jeżeli jest to impreza rozgrywana poza granicami Polski użytkownik za każdą aktywność otrzyma 30% punktów, natomiast w przypadku imprez organizowanych poza Europą 10%.

Przypomnijmy kilka najważniejszych stawek:
 • Dodanie nazwy imprezy – 20 punktów,
 • Dodanie nazwy alternatywnej – 5 punktów,
 • Dodanie informacji o dacie – 10 punktów,
 • Dodanie informacji o miejscu – 10 lub 5 punktów,
 • Dodanie informacji o organizatorze – 5 punktów za każdy element,
 • Dodanie regulaminu, linku, informacji o poprzedniej edycji – po 5 punktów,
 • Dodanie dystansu – 20 punktów (każdy kolejny dystans to 5 punktów),
 • Dodanie formy zapisów – 10 punktów,
 • Dodanie transmisji – 10 punktów,
 • Dodanie nagród – 5 (główne), 3 (inne), 1 (kategorie),
 • Wyrysowanie trasy – 10 punktów,
 • Dodanie aktualności – 3 punkty.

Co można wygrać?

To, jaki dokładnie sprzęt sportowy można wygrać zależy niemal wyłącznie od was. Głównymi nagrodami w serwisie są bowiem bony na zakupy w Sklepie Biegacza.

Sklep Biegacza to ogólnopolska sieć specjalistycznych sklepów dla biegaczy oraz dla tych, którzy dopiero zaczynają biegać. W ofercie sklepu znajdziemy niezbędny sprzęt dla biegaczy na czele z butami i odzieżą, poprzez zegarki, pulsometry, na odżywkach kończąc. 

Osoby, które zdecydują się na wymianę punktów na nagrody w postaci bonów na zakupy w Sklepie Biegacza będą mogli je zrealizować zarówno w sklepie stacjonarnym, jak również przez Internet. Dodajmy jednak, że użytkownicy będą mogli wybrać wyłącznie produkty nieprzecenione oraz nie będące elektroniką.
Regulamin przyznawania nagród znajdziecie tutaj: kalendarzbiegowy.pl/regulamin_nagrody.html

Uwaga konkurs!

Aby zachęcić was do aktywności w kalendarzu organizujemy konkurs, w którym do wygrania będą trzy techniczne koszulki biegowe z serii POLAND, a w zasadzie z serii POLSKA, ponieważ nowe koszulki będą się nieco różnić od poprzednich (dotychczasowy napis Poland na koszulkach zastąpi napis Polska; zmieni się także wygląd orzełka). 

koszulka_podglad_bieganiepl.png

Początek konkursu w czwartek 7 kwietnia o godzinie 21:00. Przyjmowanie zgłoszeń zakończy się w piątek o godzinie 15:00.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić poniższy formularz. Każdy użytkownik może wypełnić formularz kilkukrotnie, jednak pod uwagę brany będzie wyłącznie ostatnio przesłany formularz.

Zwycięzcami, czyli osobami, które otrzymają koszulki zostaną ci, którzy udzielą poprawne odpowiedzi na jak największą liczbę pytań. Przy takiej samej liczbie prawidłowych odpowiedzi decydujący będzie czas ich nadesłania.

Zakończyliśmy nasz konkurs. Koszulki otrzymują Krystian Iżycki, Tomasz Grygoruk i Łukasz Pułka, którzy poprawnie odpowiedzieli na wszystkie pytania.