NB 1080v12
 
18 lipca 2016 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Kalendarz Biegowy dostępny jako aplikacja mobilna!


Mamy przyjemność zaprezentować naszym użytkownikom narzędzie, na które długo czekaliśmy – aplikację mobilną, która pozwoli na wyszukiwanie zawodów biegowych organizowanych w okolicy. Aplikacja Kalendarz Biegowy dostępna jest dla systemu Android.

Aplikacja powstała we ścisłej współpracy z serwisem KalendarzBiegowy.pl. Oznacza to, że wszystkie informacje na temat biegów pochodzą z naszego kalendarza. 

Głównym celem aplikacji jest możliwość odkrywania znanych wam, jak i nowych, imprez biegowych odbywających się w bliższej (bądź dalszej) okolicy waszego miejsca pobytu. Jest to możliwe dzięki wyświetlaniu wszystkich biegów na mapie kraju, co znacznie ułatwia rozeznanie się w okolicznych wydarzeniach.
Pobierz aplikację i sprawdź gdzie możesz wystartować w najbliższym czasie:

google_play.png
Funkcje aplikacji:
  • wyświetlanie imprez biegowych na mapie kraju,
  • filtrowanie wyświetlonych imprez wg rodzaju biegu i daty,
  • wyświetlanie informacji szczegółowych o wybranej imprezie (dystanse biegów, godziny rozpoczęcia itp.),
  • dodawanie imprez do kalendarza w telefonie

Aby skorzystać z tej ostatniej funkcji należy wybrać imprezę na mapie, kliknąć w nią i następnie w widoku szczegółowym ponownie kliknąć na ikonkę daty z widocznym plusikiem.

data.png

W tej chwili aplikacja dostępna jest wyłącznie dla użytkowników z urządzeniami działającymi w systemie Android. Wkrótce jednak powinna pojawić się także wersja na iOS.

Twórcą aplikacji jest firma KISS digital.

screenshots
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl