New Balance 1080v12
 
12 czerwca 2014 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Eksperci adidas pomogą Wam wkręcić się w bieganie!


Jak schudnąć? Jakich błędów uniknąć na początku swojej przygody z bieganiem? Co zrobić, aby uniknąć kontuzji? Między innymi na te pytania odpowiadają eksperci adidas Running, którzy czekają na Was na rozbieganej stronie http://adidas.bieganie.pl!
 
eksperci
Na naszej stronie – http://adidas.bieganie.pl/ znajdziecie tam moduł, który pozwala zadawać pytania naszym ekspertom oraz ich artykuły – odpowiedzi. Dodatkowo, http://adidas.bieganie.pl/ to kompendium informacji o naszych produktach i nowościach. 
Do Waszej dyspozycji są najlepsi specjaliści
Na pytania związane z treningiem biegowym odpowie aż dwóch fenomenalnych profesjonalistów! Pierwszym z nich jest Tomasz Lewandowski, były wyczynowy biegacz, a obecnie trener najlepszych polskich biegaczy, w tym swojego młodszego brata – Marcina Lewandowskiego, mistrza Europy na 800m z Barcelony i wielokrotnego rekordzisty kraju. Drugim z trenerów adidas jest Julita Kotecka. To aktywna biegaczka, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, fizjoterapeutka.
eksperci julita kotecka
Julita Kotecka – ekspert adidas Running prowadziła m.in. oficjalną rozgrzewkę
przed 9. PZU Półmaratonem Warszawskim
Kolejnym z ekspertów jest Katarzyna Biłous, dyplomowany specjalista dietetyk, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Jeśli chcielibyście przekonać do biegania swoich znajomych lub znaleźć dodatkową motywację do treningów to odpowiednią osobą jest kolejny z ekspertów biegowych adidas – Wojciech Herra, psycholog, współtwórca projektu psychologiasportu.pl.  Jest z nami także Łukasz Wilgocki, znakomity fizjoterapeuta z poradni Fizjoclub. To od niego dowiecie się m.in. tego, jak, kiedy i dlaczego warto się rozciągać!
Zawsze na bieżąco!
Na stronie http://adidas.bieganie.pl/ w każdym tygodniu pojawiają się artykuły ekspertów oraz najświeższe doniesienia o tym, co nowego biegaczom zgotował adidas.  
Jesteście z nami? To biegajmy. Razem!