5 marca 2014 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Dwaj partnerzy targów dla biegaczy Runfair


Z wielką przyjemnością ogłaszamy dwóch nowych partnerów strategicznych Runfair – Targów dla biegaczy.

rf.jpg

Firma adidas została Srebrnym Sponsorem targów, które odbędą się 24 i 25 maja na terenie hali wystawowej w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie. Na stoisku liczącym ponad 50 m2 Adidas przedstawi najnowsze kolekcje dla biegaczy, doradzi w doborze najbardziej odpowiednich butów i odzieży. Przedstawiciele firmy poprowadzą również prelekcje na temat biegania i to zarówno w sobotę jak i niedzielę.
Reebok to kolejny Srebrny Sponsor targów. Firma nie tylko wystawi swoje najnowsze buty i odzież do biegana, zorganizuje również wyjątkowe zawody na terenie hali pod nazwą Spartan Race. To wyjątkowa i widowiskowa impreza biegowa, pełna emocji i przeszkód. Eksperci firmy również będą obecni na scenie aby opowiedzieć zwiedzającym o najnowszych trendach w butach biegowych.
Runfair – Targi dla biegaczy odbędą się na powierzchni ok. 2000 m2. Targi, którym będą towarzyszyły spotkania z ciekawymi osobami, seminaria i prelekcje, kliniki masażu i rehabilitacji, demonstracje najnowszych technologii i produktów przyciągną 12.000 zwiedzających. Będzie również pełna sekcja dla triatlonu oraz nordic walking.

Więcej o targach przeczytasz tutaj: Run Fair – targi dla biegaczy.

Serdecznie zapraszamy!