New Balance 1080v12
 
2 grudnia 2012 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Casting do filmu! Szukamy osoby, która nie potrafi biegać.


runningmovie5401

Szukamy osoby, która gotowa jest na udział w nowatorskim projekcie filmowym, dotyczącym oczywiście biegania. Szukanie na portalu biegowym osoby, która nie potrafi biegać jest oczywiście trudniejsze niż szukanie jej na onecie czy pudelku. Ale tutaj mamy przynajmniej gwarancje (a przynajmniej szanse), że jeśli ogłoszenie trafi na osobę nie potrafiącą biegać, to skoro weszła ona na bieganie.pl to znaczy, że myśli o bieganiu chodzą jej po głowie. 🙂

Co to znaczy "Nie potrafi biegać"

Zacznijmy od sprawy zasadniczej, czyli zdefiniowania czego poszukiwana osoba ma nie potrafić. Zazwyczaj szuka się kogoś, kto coś potrafi, u nas jest odwrotnie, szukamy kogoś kto nie potrafi biegać. A dosłownie? Dosłownie oznacza to, że myśli o sobie, że jest w stanie biec przez minutę, może maksimum dwie minuty, a może nawet mniej niż minutę. Takiej osoby szukamy. Jeśli ta osoba wyniosła z czasów szkoły podstawowej czy średniej dodatkową niechęć do biegania to tym lepiej.

To także apel do czytających to biegaczy – jeśli macie wśród swoich znajomych osobę, która na pewno nie potrafi biegać ale spełnia następne cechy (o tym dalej) to spróbujcie ją przekonać, żeby się z nami skontaktowała.

Stawianie pytań

Kolejna cecha to ciekawość wobec otaczającego świata. Jeśli mogłabyś, mógłbyś powiedzieć o sobie, że nigdy nie wystarczały Ci odpowiedzi w stylu: "Bo tak po prostu jest" – to Ciebie szukamy. Szukamy osoby myślącej, stawiającej śmiałe pytania.

Projekt

Nasz projekt w sposób unikalny ma na celu pokazanie wielu kwestii, z których osoby myślące, że nie potrafią biegać nie zdają sobie sprawy, będziesz ich przewodnikiem.

Reasumując:

– Jeśli uważasz, że Twoja forma jest bardzo zła, że nie potrafisz przebiec więcej niż 30s, 1 min max 2 min
– Jeżeli myślisz, że być może bieganie jest fajne ale najwyraźniej Ty nie nadajesz się do tego
– Jeżeli lubisz myśleć

– Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic
– Jeżeli możesz poświęcić trochę swojego czasu w tygodniu w godzinach tzw dziennych (czyli póki nie jest ciemno)
– Lub jeżeli znasz osobę, która spełnia powyższe warunki

Skontaktuj się z nami lub namów osobę, którą znasz do kontaktu.

Gwarantujemy ciekawą przygodę.

Zgłoszenia mailowe lub telefoniczne prosimy przysyłać na adres: telewizja@bieganie.pl, telefon: (22) 428 26 43

———–
Nie oferujemy wynagrodzenia finansowego, jednak wybrana osoba otrzyma wiele innych wartościowych rzeczy, takich jak choćby badania, sprzęt.